reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

no wlasnie ja to mam problem nawet z imieniem. chcialam bym wybrac takie jakies uniwersalne co dobrze brzmi i w Polscie i w Turcji. myslalam nad Antosia ale to imie zdrobniale brzmi Tosia ale niestety odpada bo po turecku tusiek znaczy jadra meskie w bardzo niemilym znaczeniu. :szok: sara tez odpada bo znaczy epilepsja, wiec dla dziewczynki to chyba zostanie Daria tutaj tak samo sie wymawia a pisownia brzmi Derya. dla chlopczyka wydaje sie wiekszy problem ze znalezieniem imienia. polskie imie Jarek i leszek odpadaja bo pierwsze znaczy meski czlonek a drugie osiol :angry::szok: ciagle szukam jakies imiona ale zadne mi sie nie podobaja na pewno nie chce nazwac dziecka Muhammad albo Abdulah nic z tych rzeczy ;-)
 
reklama
a mi sie przypomnialo ze jeszcze ladnie brzmi imie claudia,andries...dominika,a w holandi jest takze maya-jesli ktos chcial by mala maje-ale troszeczke inna:))))
 
ja zauwazylam ze Oliwia jest tak modna ze szok :) kogo znajomych nei spytam u ktorych dziewczynka sie urodzila to Oliwia a pozniej w klasie 6 Oliwii w klasie :) ale kazdy sam wybiera :p
u mnie jak bedzie dziewczynka to nie wiem a jak chłopiec na 90% Pawełek :)
maz chcial Natan lub Kajetan ale przy naszym polskim zwykłym nazwisku to smiesznie bo brzmiało :) a Pawełek to takie zwykłe polskie i mnie sie podoba a pozatym dobrym argumentem było ze maz razem z synem beda razem imieniny obchodzic ;)
 
reklama
Do góry