reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

reklama
Moja decyzja póki co nie konsultowana z mężulem ale dla dziewczynki myślałam o imieniu Iga. Ale to jeszcze nie tak całkiem postanowione.
Co do chłopca... To chyba tym razem wolę dziewczynkę;-)
 
U nas imiona byly wymyslone juz na poczatku malzenstwa.
No ale pomysly na chlopakow juz wyczerpalismy i nie mam pojecia jak mial by miec trzeci na imie. Dziewczynka bedzie pewnie Zina.
 
MAM DWIE CÓRECZKI O IMIENIU WIKTORIA I OLIWIA ,W CHWILI OBECNEJ JESTEM PORAZ 3 W CIĄZY I JEŻELI TO BEDZIE SYNEK TO BEDZIE MIAŁ NA IMIE ARMANII A JEŻELI CÓRKA TO LAILA(czyt.LAJLA)
 
reklama
Wiatam dziewczyny:-) My tez juz dawno wybralismy imiona dla naszego dziecka, dla dziewczynki Liliana a dla chlopca Filip
 
Do góry