reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

reklama
Chłopczyk na pewno będzie miał na imię Kornel - bardzo podoba mi się to imię. A co do dziewczynki to zastanawiam się nad Malwiną i Oceaną. Mam słabość do francuskich imion... tak samo jak do imienia Francessci. :-D
 
Troche sie rozpisze bo jak za pierwsza raza imiona wybralismy prawie od razu jednomyslnie (chociaz z chlopcem mielismy troche problemow) tak teraz rece opadaja.:baffled: Chociaz jak chlopiec to zostaje imie wybrane poprzednio. Ale moj m. ostatnio stwierdzil, ze moze nam cos innego wpadnie do glowy... :confused:Mi sie strasznie podoba Leon, Teodor, Wiktor no i oczywiscie Milosz (w dwoch wersjach) ale to tylko mi. No chyba, ze bede tak systematycznie powtarzala te imiona co jakis czas, to moze sie troche oslucha i przychylniejszym «spojrzy na to uchem». :cool::cool2:
A co do dziewczynki to jeszcze wiekszy problem. Bo takie imiona jak Milena i Sofia juz sie po rodzinie rozeszly – strasznie u nas obrodzilo w zeszlym roku! :-D Natomiast Lena (mialam ciocie) to sie tak powaznie na czasie zrobila wiec odpada. Wera i Sonia mojemu sie nie podobaja. Wiec juz zaczynam zartowac ze nastepna dziewczynke po prostu nazwiemy Bianka Junior lub przez C/L. Pozostaje jeszcze Bernard(a)- ale to juz w strefie zartu!:blink::-p
W ostatecznosci jak sie nic nie zmieni to bedzie Tea albo Joakim.

JulkaS- Malwina bardzo ladne imie.:tak:
 
A ja znam jedną Bernardę- Benię i jest tak przesympatyczną osobą, jak mało która. I trudno sobie wyobrazić , żeby nosiła inne imię. Paradoksalnie nie przepadam za " orginalnymi" imionami, bo mogą dziecku sporo krzywdy narobić, ale Benia się tak przyjęła, że nawet uczniowie w szkole mówią Pani Beniu i jest to pełne szacunku.
 
A ja znam jedną Bernardę- Benię i jest tak przesympatyczną osobą, jak mało która. I trudno sobie wyobrazić , żeby nosiła inne imię. Paradoksalnie nie przepadam za " orginalnymi" imionami, bo mogą dziecku sporo krzywdy narobić, ale Benia się tak przyjęła, że nawet uczniowie w szkole mówią Pani Beniu i jest to pełne szacunku.

Napisalam, ze to w formie zartu bo jest film Disneya o dwoch myszkach co sie "BERNARD i BIANKA" nazywaja. :-p
 
Widze drogie mamuśki że niektóre z Was mają jeszcze dylemat co do wybrania imion :) ale spokojnie, mamy na to jeszcze jakieś 8 miesięcy :)

JA też uwarzam ,ze to za wcześniej ,chocby dlatego co by nie zapeszyć.

U nas Karol miał być pierw KOnradem ,ale KAROLEK wygrał.A dziewczynka miałabyć ŻANETA.teRAZ te imie sie mi juz nie widzi
Juliusz miałbyć od poczatku i został JUliuszem Janem;-).
A dziewczynke mąż chciał nazwać JUlia,tych JUli to juz mi sie zbrzydło.Choć ładne imię.
Mi sie podoba dla dziewczynki LILIANA ,Amelka ,ale Amelka odpada sasiadka ma i kolezanka,żeby niebyło ze odgapiam.No i Natalia ,ale mam siostre to też :no:.
Imiona FRancuskie też mi sie b. podobają :tak:np. ŻAKLIN!
a co do chłopca to :no:wiem.
Jeszcze mamy DUUUUUUUUUUUŻO czasu!!
 
reklama
Do góry