reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

co do imion to ja mam różne wizje i pomysły
dzis mi przykładowo naszło Wanessa, ale mój M się skrzywił i powiedział, że mu z filmami dla dorosłych się kojarzy, wiec ja mu że blokuje moje wodze fantazji :-D
a tak wczesniej to dla dziewczynki zawsze podobało mi się imie WERONIKA I IZA,
Iza odpada bo była moje M tak się zwała, ANTONINA mi też się podobało ale niestety moja psinka tak została nazwana przez poprzednich właścicieli wiec ja się śmieje ze teraz jakby coś tez nazwiemy Tosia i jak zawołam to i piesek i córka przyjdzie :)
a dla pana to jeszcze nie wiem

dla mojego M bardzo się podoba DOMINIKA I DOMINIK
 
reklama
Myśmy tak pobieżnie myśleli dopiero, bo jestem w 7 tygodniu... Ale stwierdziliśmy, że dziewczynka będzie miała na imię Zuzanna Gabriela a chłopczyk Szymon... Mamy problem z drugim imieniem, bo jakoś nie uważam, zeby jakieś było na tyle ciekawe żeby mi się spodobało... Z męskimi zawsze miałam problem :p
 
ja imie dla dziewczynki mam wybrane od kilku lat:):tak: marzy mi się Liliana :) poprzednio nie dogadałam się z mężulkiem co do imienia dla chłopaka i była córa mam nadzieję , ze i teraz tak będzie :-D
 
U mnie będzie Zuzia. Jasio do 20tc nazywany był Zuzią :-) może tym razem wykorzystamy to imię ;-)Choć nie jestem pewna, może Alicja...
 
Ostatnia edycja:
hmm... u nas jeśli będzie córeczka to mąż upiera się przy Oliwii... ale mi bardziej podoba się Maja:tak: Trzeba będzie to przedyskutować;-) Jeśli będzie synek to Myslimy nad Oscarem, Mikołajem lub Oliwierem- kiedyś myśleliśmy nad Kacprem, ale niestyty to imię jest już zajęte w naszej rodzinie:wściekła/y:
 
widzę ,że nam obu podoba się Liliana ciekawe, która spełni swoje marzenie...mam nadzieję,że nam obu to się uda...dowiemy się za jakieś 8 m-cy :)
O widze , ze chcecie nazwac corcie moim imieniem. Dobry wybor, lubie je bardzo.

Dla dziewczynki podoba mi sie Maja a dla chlopca Oliver ( bo Oliwier to tak z ruskiego.)
 
Ostatnia edycja:
Saraa znam tylko 1 Lilianę to pani ordynator z oddziału położniczego spotkałam ją po urodzeniu córki ale dla niej miałam juz wybrane inne imię a teraz skoro nadarzyła się okazja marzę by je wykorzystać:)
co do imion przeczytałam dzisiaj coś ciekawego i jak dla mnie śmiesznego :-D:-D
"Znam zabawną historię mody na imię Patryk w mojej miejscowości. Ksiądz chrzcił na jednej mszy 7 dzieci: 6 chłopców i 1 dziewczynkę. Pytał po kolei rodziców, jakie imię wybrali dla dziecka. Musiał wykazać się skrajną powagą, bo 6 chłopców dostało imię Patryk, a dziewczynka Patrycja" - wspomina z uśmiechem Binka.
 
reklama
Saraa znam tylko 1 Lilianę to pani ordynator z oddziału położniczego spotkałam ją po urodzeniu córki ale dla niej miałam juz wybrane inne imię a teraz skoro nadarzyła się okazja marzę by je wykorzystać:)
co do imion przeczytałam dzisiaj coś ciekawego i jak dla mnie śmiesznego :-D:-D
"Znam zabawną historię mody na imię Patryk w mojej miejscowości. Ksiądz chrzcił na jednej mszy 7 dzieci: 6 chłopców i 1 dziewczynkę. Pytał po kolei rodziców, jakie imię wybrali dla dziecka. Musiał wykazać się skrajną powagą, bo 6 chłopców dostało imię Patryk, a dziewczynka Patrycja" - wspomina z uśmiechem Binka.
Wiesz ja sie spotkalam z tym imieniem juz czesciej, ja mialam byc Andzelika ale tato zapomnial jak mnie rejestrowal i dal mi na imie Lilianna. A te historie z chrzcin w Twojej miejscowosci dzis ktos opisal w Onecie.
Onet.pl Blog
 
Do góry