reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych bobasków :)

U nas wybór padl dla chlopca : Mikołaj a na drugie Antos
A dla dziewczynki : Hanna a na drugie tu brak bo nic nam nie wpadło

Cos chyba czujemy ze to będzie facio dlatego dla córki nie szykujemy się tak bardzl z imieniem
 
reklama
Zakochałam sie w tych zdrobnieniach Tymka :):)[emoji173]
Mój tyle ze prawie 6 letni Oskar pytał juz pare razy czemu nie ma Maksymilian na pierwsze :)
A ma tak na drugie. A teraz wymyślił ze on bedzie Oskar a maluch Oski :):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem zakochana w imieniu Tymon. Ale mąż się nie zgadza.. a na początku ciąży ustaliliśmy ze jak będzie dziewczynka wybieram ja, jak chłopak to on.. i co gorsza to był mój pomysł. ;-( najbardziej kompromisowe imię u nas to Jan.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem zakochana w imieniu Tymon. Ale mąż się nie zgadza.. a na początku ciąży ustaliliśmy ze jak będzie dziewczynka wybieram ja, jak chłopak to on.. i co gorsza to był mój pomysł. ;-( najbardziej kompromisowe imię u nas to Jan.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom

hehe pocieszę Cię, u nas ten sam podział, mąż już dawno imię dla chłopca wybrał :D nawet nie miałam czasu zastanowić się nad tym jakie ja bym wybrała, ale na jego szczęście pasuje mi, a po drugie niech ma frajdę :p Choć wybór imienia to taka gra w ciemno, bo każde dziecko i tak ma swój charakterek :D
 
U nas wybór padl dla chlopca : Mikołaj a na drugie Antos
A dla dziewczynki : Hanna a na drugie tu brak bo nic nam nie wpadło

Cos chyba czujemy ze to będzie facio dlatego dla córki nie szykujemy się tak bardzl z imieniem

U mnie juz jest właśnie dokładnie Mikołaj Antoś. Tylko angielska wersja Mikołaja. Nicholas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No my z mężem mamy caaaaaaalkowicie różne gusta co do imion. Także to co podoba się mnie on jest na nie i odwrotnie ;-) chociaż jakoś raz moja mama przysluchiwala się naszej dyskusji o imionach i stwierdziła, że jeśli będzie chłopak to przynajmniej będzie miał normalne imię, bo ona wierzy dużo bardziej w gust zięcia nic mój.. ;)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Mój M narzeka, ze dla chłopca ciezej wybrać imię i zadneqmu się nie podoba i jakoś tak nic ładnie nie pasuje i nie brzmi... Zrezygnował za to teraz z Natana na rzecz Garbysia. A wczoraj burknal cos o Adrianie. Że może tak, a ja sie nie zgadzam. Bo to jego drugie imię i dostał je, bo teściowa tak chciała nazwać mojego M ale jej mąż wtedy się na to imie nie godził. Czulabym się jakby to ona nazwała moje dziecko a nie my... Ehhh dlaczego to musi być takie trudne?
 
Mój M narzeka, ze dla chłopca ciezej wybrać imię i zadneqmu się nie podoba i jakoś tak nic ładnie nie pasuje i nie brzmi... Zrezygnował za to teraz z Natana na rzecz Garbysia. A wczoraj burknal cos o Adrianie. Że może tak, a ja sie nie zgadzam. Bo to jego drugie imię i dostał je, bo teściowa tak chciała nazwać mojego M ale jej mąż wtedy się na to imie nie godził. Czulabym się jakby to ona nazwała moje dziecko a nie my... Ehhh dlaczego to musi być takie trudne?

Przynajmniej twoja nie wysłała ci listy imion jakie ONA bierze pod uwagę przy waszym dziecku. Moja tak zrobiła [emoji23][emoji23][emoji23]
Mi się podobają zagraniczne imiona. Ale uniwersalne biorę pod uwagę. W Polsce nie mieszkamy, wiec trzeba kombinować. Wszystkie imiona jakie mi się podobały są juz w rodzinie. Mężowi podoba się Dominic Benjamin. Ale ja nie jestem przekonana. Wolałabym odwrotnie. Bo Ben tak ładnie brzmi w skrócie. A Dominik?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry