reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona październikowych maluszków

No widzisz Neilaaa, masz już pozamiatane :D Chciałabym widzieć minę urzędnika. Chociaż oni pewnie nie jedno już słyszeli. Kiedyś na zajęciach miałam odczytywane przypadki najdziwniejszych imion zarejestrowanych/ proponowanych do zarejestrowania w Polsce, dla dziewczynki było "Pacyfik Jezus Maria"...
 
reklama
U nas puki co Pola Maja Laura Nadia dla chlopca na planie.Tymon ale m sie nie bardzo podoba ewentualnie Michal ale m sie nie zgodzi bo to imie naszego mechanika do ktorego mam słabość

M dzis wymyslił wiktora az.mnie.otrzaslo w żadnym wypadku ale hmm Bartosz tez niezłe
Cos czuje ze czeka.nas ciezki.wybor
 
Ostatnia edycja:
My jeszcze nie rozmawialismy o imionach. Ale w ciazy z corka juz mowilam, ze jak chlopak to Aleksander. Choc spodobalo mi sie tez Bartosz.
Dla dziewczynki nie mam pomyslu. Kiedys, dlugo przed ciaza, bardzo mi sie podobalo Natalia, ale potem stalo sie tak popularne, ze mi sie odwidzialo (jednak na drugie imie tak dalismy). A teraz sama nie wiem, boom na Natalki chyba minal, wiec kto wie. Aleksandra z brzmienia i Ola tez mi sie podoba, ale znam Ole takie troche zagubione. Unikam imion na topie, wymyślnych, nie sa tez w moim guscie imiona staropolskie, chyba wybredna jestem ;p a mój mąż to jeszcze bardziej :)
 
Wesola Kobietka - mnie podoba się jeszcze imię Nela a najbardziej Livia :) ale mąż wybrał juz Zuzę :) wiec druga córka kiedyś na pewno będzie mieć z któryś wyżej :)
 
reklama
Agnieszka Milena tez bylo jednym z typów w ciazy z corka. Wykluczylam potem dlatego, ze dalsza kuzynka tak nazwala córkę. Ale w zasadzie to i tak baardzo rzadko ja widze, wiec niepotrzebnie.
 
Do góry