reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
No kurcze bo w sumie nam obu się ma podobac. A jak jemu się tak podoba a mi się w sumie zadne aż tak WOW nie podoba to chyba się zdecyduje na Kaje hmm..
 
Beatko racja moge wybrac jak urodze..ale wiesz chcialabym do brzuszka imiennie mowic a nie..ona..dzidzia..niunia
.eh

Lucalew hehe tak Ci sie kojarzy bo od poczatku mowilam ze jak dziewczynka to Amelka a teraz nie wiem..buu
 
Beata, to miałybyśmy dwie Kaje :) bo u nas też wyszło, że będzie Kaja po różnych dyskusjach. Ja miałam kilka, najbardziej chciałam Ninę, ale Mż się nie zgadza. To było jedyne, co do którego jakoś się dogadaliśmy.

Ja też korzystałam z tej tabelki z imionami w Warszawie. Nie chciałam, żeby było to imię z pierwszej dziesiątki, żeby co drugie dziecko się nie odwracało na ulicy, szczególnie w przypadku dziewczynki. Moja siostrzenica to Lenka i niestety to jedno z bardziej popularnych imion.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mi sie bardzo podoba imię Mia. Chcemy tak nazwać córkę ktora ma sie urodzić 05.05.2015 :) Wszyscy nam mówią żebyśmy sie jeszcze zastanowili bo ludzie będą ją przezywać Mia żmija :) Ale ja chyba wole taka żmijke niż pączka w maśle :))
 
Do góry