reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

A ja wam powiem tak ze u mojej znajomej jest Karolina a wszyscy za nią wołają Kaja :)
Nina bardzo ładne :)
A znajomy mojego ma córeczkę o imieniu Milena i wszyscy tylko Lena i Lenka takie zdrobnienie ..
Co do "samej" Leny to mi sie wydaje ze strasznie popularne to tak jak Liliana np..
Dobrze dziewczyny ze mamy "kupę" czasu jeszcze :) u mnie to sie jeszcze nie zastanawiam bo muszę w necie poczytać jakieś rożne imiona bo tak z myśli go nic mi nie przychodzi :D
 
reklama
Mi się Liliana podoba bardzo, M. chce tak nazwać nasza małą ale wszędzie słyszę, że to bardzo popularne imię, a nie slyszałam, żeby u kogoś była mała Lila. Może w moich rejonach nie jest aż tak popularne? Jedyna Liliana jaką znam to ciocia mojego M.
Za to znam dużo Nikolek, Oliwek, Julek, Gabrysi, Lenek, Ol, Majek, Amelek i Kornelek ah i Nadii
 
Liliana i mi sie podobala i gdyby byla dziewczynka to namawialabym enaka na to imie. Podoba mi sie wolac na nia Lili[emoji1] tutaj w es to bylaby chyba jedyna z takim imieniem.
Ale bedzie chlopak[emoji1] Hugo. A tutaj to dosyc popularne imie. Ale co tam mi sie podoba, enkowi tez wiec tak juz zostanie[emoji1]
 
Też bardzo lubie Lilianna i mimo,że zrobiło się dość popularne ostatnio to u mnie nadal malo dzieci ma tak na imie :)
 
U mnie w rodzinie z tych najmłodszych to Nadia, Oliwia i Daria.

Lilianna fajne imię i nie wydaje mi się być aż tak popularne
 
u mnie najmłodsze pokolenie to: Mikołaj, Zuzanna, Bartosz, Dawid, Gustaw, Jagoda, Ignacy, Jeremi i Maja...

no i najmłodszy mój Leoncjo :)
 
A my z mężem ostatnio rozważamy Antka. Niestety wczoraj okazało się, że mój brat z żoną tak samo planują nazwać swojego syna który urodzi się ok tydzień wcześniej. I tak mój ojciec miałby dwóch wnuków Antków...
 
reklama
Do góry