reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
Ja mam synka Juliana :) w ciąży walczylam z partnerem o Tobiasza, ale zdecydowaliśmy wspólnie ze będzie Stanisław...pod sam koniec parterowi jednak stasiu nie przypasowal i sam wybrał Juliana. :) Zgodziłam się bo to moim zdaniem sliczne imię, w sumie jak każde;) ale górę tez wziął fakt że chciałam by mój syn był takim trochę jedynakiem spośród imion w moim mieście, Julek wpasował się idealnie bo w miasteczku jest jeszcze tylko jeden który nawet nam pogratulował wyboru ;))

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mąż miał wybrać dla syna, a ja dla córki. No i mąż wymyślił... Armagedon (ufff dobrze, że jest córcia). Wyśmiałam go, wyobraźcie sobie: Syn bawi się w pokoju i hałasuje, ja mam gości i pytają "A co tam w pokoju się dzieję" no i odpowiedź "A to tylko Armagedon", albo wołanie na obiad.... Haha
Córcia Alekta, by było niezwykłe, piękne i wielkie (z mitologii od Alekto "niestrudzona"), no a ja i tak mówię Ala :)
 
reklama
Do góry