reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

My mamy już Igora. Teraz dla chlopca myslimy nad Mikołajem Alrksandrem, a dla dziewczynki mamy Liwia i Lilianna. Moje dziecko jednak preferuje ta Liwie właśnie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się zawsze podobało imię Ada , wspomniałam o tym mojemu P. o stwierdził że bardzo ładne imię . Więc dziewczynka napewno będzie Ada . A jak okaże się że chłopiec to wtedy będziemy się zastanawiać bo nikt z nas nie ma żadnych typów ;)
 
A w ramach ciekawostki wrzucam Wam link w którym jest lista ile jakich imion nadano w 2016 roku męskich i żeńskich :)
Dla tych którym nie chce się otwierać najczęstsze imie męskie to Antoni 8500
A żeńskie Zuzanna 8800
Link do: Dodatkowe materiały
 
No Właśnie takich najczęstszych bym chciała uniknąć, jak córka się urodziła to tak na to nie patrzalam i teraz w klasie jest ona i jeszcze piec dziewczynek o takim samym imieniu

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tą popularnością imion to jest tez różnie. W podstawówce nie miałam w klasie drugiej Aśki a w liceum było nas 5. Lenki, Oliwki, Julki, Amelki np w szkole u mnie często występują
 
reklama
Do góry