)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Imiona

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Hej, uwielbiam ten temat.

Jak rodzice dali/dadzą na imię swoim dzieciom i dlaczego.
Ciekawa też jestem jak koncepcja imienia będzie ewoluowała wśród Grudniowych mam 2017, jakie imiona będą najpopularniejsze.

Zapraszam do wpisywania.

reklama

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Uwielbiam nietypowe imiona! Mnie samą zawsze drażniło, że jak ktoś zawołał Magda, to pzrynajmniej 3 się odwracały.

Imiona dla dziewczynki, które mi się podobają (nie wykluczam dopisania czegoś później):
Żywia (słowiańska bogini płodności), Eulalia, Eleonora, Honorata

Imiona dla chłopca, które mi się podobają (nie wykluczam dopisania czegoś później):
Albin (po dziadku), Ambroży (mężowi się bardzo podoba), Andrzej (w obu rodzinach Andrzejów jest kilku, więc "tradycyjnie")

iwilleatyou

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi za to bardzo podobają się stare imiona . Mój pierwszy syn to Franciszek Tadeusz. Jak teraz będzie syn to albo Antonii albo Stanisław. Dziewczynka Antonina. Już się przeniosłam na wątek @M@gda :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
A to zacznę :) Chłopiec Maks już postanowione! Dziewczynka to większy problem. Tak krążymy między Laurą albo Nadią, ale nie jesteśmy jeszcze przekonani do żadnego :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Coraz bardziej popularne robi się to imię, w zeszłym roku, 2 moich znajomych nadał tak dzieciom na imię. Mnie forma Maksiu mało się podoba, ale zakochałam się jak jedni skracają Maksymiliana Makusiem!

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Mi za to bardzo podobają się stare imiona . Mój pierwszy syn to Franciszek Tadeusz. Jak teraz będzie syn to albo Antonii albo Stanisław. Dziewczynka Antonina. Już się przeniosłam na wątek @M@gda :)

Imiona naszych dziadków wracają do łask i przestają być "wsiowe". Podoba mi się ten trend.

JaneHeart

Rozwiązania
0
Coraz bardziej popularne robi się to imię, w zeszłym roku, 2 moich znajomych nadał tak dzieciom na imię. Mnie forma Maksiu mało się podoba, ale zakochałam się jak jedni skracają Maksymiliana Makusiem!
Haha też fajnie :) wyjdzie w praniu jak będziemy mówić, a może tym razem się nie przyda... :)

reklama

AnetaManiak

Rozwiązania
1
U nas jak będzie dziewczynka to napewno na drugie Będzie miała Halinka. Ponieważ tydzień przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży zmarła babcia Mojego męża babcia Halinka. I sadzimy że zrobiła miejsce dla naszej fasolki. A żyła 96lat

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry