reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2020
Postów
6
Witam, mam 27 lat, mam PCOS, mój ginekolog jakiś czas temu stwierdził cykle bezowulacyjne. Aktualny cykl był stymulowany letrozolem, 11 dnia cyklu podano mi zastrzyk Ovitrelle. Piątego dnia od podania zastrzyku lekarz zauważył, że pęcherzyk pękł i są duże szanse na ciążę. W 26 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy z krwi, ponieważ czuję się dość specyficznie- ból piersi, którego nie mam przed miesiączką (wynik 1,20) Miesiączka do dziś się nie pojawiła (28 dzień cyklu), choć ból piersi się nasilił, pojawił się także lekki ból w dole brzucha. Czy możliwym jest, by implantacja rozpoczęła się dopiero dziś?
 
reklama
Do góry