Nie miałam badanych. Ale lekarz stwierdził, że miałam doxycykline 10 dni w cyklu przed cyklem z transferem (nawet przy dwoch) I się nie udało to nie ma co...Może zrobić? Już bez histero tylko pobranie w gabinecie?a biopsja endo, cd56 i cd138?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Nie miałam badanych. Ale lekarz stwierdził, że miałam doxycykline 10 dni w cyklu przed cyklem z transferem (nawet przy dwoch) I się nie udało to nie ma co...Może zrobić? Już bez histero tylko pobranie w gabinecie?a biopsja endo, cd56 i cd138?
ja bym zrobiła. Nawet zwykłą biopsję bez histero - ja miałam. Trwa to chwilę, boli bo boli. Może by trzeba doxy dać dłużej, albo więcej tych antybiotyków. Podobno zapalenie endo to bardzo częsta przyczyna niepowodzeń.Nie miałam badanych. Ale lekarz stwierdził, że miałam doxycykline 10 dni w cyklu przed cyklem z transferem (nawet przy dwoch) I się nie udało to nie ma co...Może zrobić? Już bez histero tylko pobranie w gabinecie?
Pogadam z lekarzem. Dziękija bym zrobiła. Nawet zwykłą biopsję bez histero - ja miałam. Trwa to chwilę, boli bo boli. Może by trzeba doxy dać dłużej, albo więcej tych antybiotyków. Podobno zapalenie endo to bardzo częsta przyczyna niepowodzeń.
To już za moment, trzymam kciukiHej, na jestem po wizycie, transfer będę mieć środa lub czwartek.
czyli już po owulacji? To co te owulakiHej, na jestem po wizycie, transfer będę mieć środa lub czwartek.
Nie mam pojęcia. Piku nie wyłapałam, ale dziś rano bolał mnie brzuch owulacyjnie i do teraz jajnik boli. Owulka pewnie była w nocy.czyli już po owulacji? To co te owulaki![]()