reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro w UK

Dołączył(a)
28 Grudzień 2019
Postów
5
Miasto
Swindon UK
Hej dziewczyny :)
Chcialabym poznać Wasza opinie o in vitro w UK.
Na bezpłodność leczą sie w UK już prawie 3 lata. Mam zespół policystycznych jajników, nieregularne miesiączki. Od roku biore Clamid. Podczas ostatniej wizyty u lekarza we wrześniu, dowiedziałam sie ze moje wyniki sa juz w normie ( usg dopochowe, normalne i poziom progestreonu).
W związku z tym, że dalej nie moge zajść w ciążę lekarz zaproponował mi 2 wyjścia. In vitro lub laparkopowe drylowanie jajników. Zgodziłam sie pierw na zabieg. Wczoraj byłam w szpitalu aby umowic wizyte do lekarza, poniewaz znowu spóźnia mi sie okres( jak zaczęłam brać Clamid juz prawie rok moje miesiączki były regularne) oraz często mam infekcje intymne. Mam wizyte 16 stycznia. Natomiast na zabieg musze czekac aż do sierpnia, niestety tak dlugie kolejki. Proszę Was dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami czy mialyscie taki zabieg, czy cos pomogło, czy wogole jest sens czekać, czy podczas nastepnej wizyte u lekarza powiedziec ze chce jednak in vitro? Dodam tez, ze nie mialam sprawdzonych drożności jajowodow i czy mogę poprosic lekarza o wykonanie tego badania?
Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na Wasze odpowiedzi 🤗😘
 
reklama
Nie wiem jak tam polega leczenie.
Ja też miałam pco lekarz po nieudanych próbach przez ponad rok dał Aromek na owulacje i monitorowal cykl.
Pco polega na tym, że nie pękają pęcherzyki i stąd też różne długości cykli.
 
Ja na ostatnim kontrolnym usg juz nie mialam tych pęcherzyków czyli ten clamid pomógł na to. Ale teraz co dalej, nie wiem 🤔 Kontaktowałam sie z jednych z bardzo dobrych lekarzy w Polsce( ktory kiedys mnie leczył w Polsce) i zapytałam o ten zabieg to powiedział ze w Polsce od takich zabiegów sie juz odeszło bo zbyt wiele nie pomagały 🤔
 
reklama
reklama
Do góry