reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro

Czarna94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
27
Witam. Staramy się z mężem o dziecko od 2 lata . Mieszkamy w Holandi. Mam niedoczynność tarczycy, PCOS I lewy jajowod niedrozny . Miałam pierw leczenie z chlomid po 3 miesiącach się udało ale niestety skończyło się poronieniem w 5 tyg. Następnie Miałam 5 inseminacji żadna się nie udała. Czekaliśmy na in vitro I zaszłam naturalnie w kwietniu gdzie znow poroniłam w 6 tygodniu... teraz podeszliśmy do in vitro we wrześniu Miałam 1 transfer 3 dniowego zarodka się nie udało. Teraz 10 listopada Miałam drugi 5 dniowego zamrożonego i najprawdopodobniej ciąża biochemiczna... nie mam już siły 😪😪😪😪😪😪😪😪😪
 
reklama
Wpadaj na temat kto po in vitro :)
Skoro zachodzisz w ciążę naturalnie to nie jest najgorzej. Miałaś diagnostykę po poronieniach? Mutacje, kariotypy, immunologie, panel krzepliwosci? Mąż nie ma kłopotów z plemnikami? Miał badana fragmentację DNA plemnika?
 
kochana a co z beta, ze myslisz ze to biochemiczna? Ja jestem osobiscie fanka kriotransferow, czy bierzesz po transferach encorton? Cos przeciwzakrzepowego typu acard, clexane? Masz luteine?
 
bo moze byc opcja ze Twoj organizm odrzuca zarodki, ja tak mialam przy swiezym 3 dniowym, w krio mialam encorton i jestem teraz w 15 tygodniu
 
reklama
Do góry