reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

reklama
Spokojnie, dajcie jej dojść do siebie :tak: Przecież teraz ma swój największy Skarb, który zajmuje jej czas ;-) Na pewno za jakieś kilka tygodni pokaże nam zdjęcia swojego maluszka :-)
 
Natala, kilka tygodni:confused::confused::confused: No ja w sobie takich pokładów cierpliwości jeszcze nie odnalazłam:eek::sorry::zawstydzona/y:...:-D
Ja chcę zdjęcia:sorry:!!!
A ja jestem większa egoistką i uporczywie proszę o relację z porodówki i jakieś wskazówki.. ;-)
Dudziakowa, w Tobie nasza nadzieja :happy:
No ale, szczerze Wam powiem, że na miejscu Dudziakowej to przez najbliższe dni a może nawet 2-3 tyg na forum bym nie zajrzała - tzn wydaje mi się ze byłabym zbyt pochłonięta Maluszkiem.. :-p
 
A ja jestem większa egoistką i uporczywie proszę o relację z porodówki i jakieś wskazówki.. ;-)
Dudziakowa, w Tobie nasza nadzieja :happy:
No ale, szczerze Wam powiem, że na miejscu Dudziakowej to przez najbliższe dni a może nawet 2-3 tyg na forum bym nie zajrzała - tzn wydaje mi się ze byłabym zbyt pochłonięta Maluszkiem.. :-p
dokładnie :tak:
 
A ja jestem większa egoistką i uporczywie proszę o relację z porodówki i jakieś wskazówki.. ;-)
Dudziakowa, w Tobie nasza nadzieja :happy:
No ale, szczerze Wam powiem, że na miejscu Dudziakowej to przez najbliższe dni a może nawet 2-3 tyg na forum bym nie zajrzała - tzn wydaje mi się ze byłabym zbyt pochłonięta Maluszkiem.. :-p

U mnie pewnie tez tak bedzie :tak: ale bardzo chcialabym Wam od razu dac znac ze urodzilam :tak: a nie mam nikogo, kto by to zrobil za mnie :eek:
 
U mnie pewnie tez tak bedzie :tak: ale bardzo chcialabym Wam od razu dac znac ze urodzilam :tak: a nie mam nikogo, kto by to zrobil za mnie :eek:

Dziunka jezeli chcesz mozesz podac mi swoj numer na PW, ja wtedy przesle Ci swoj. Wiele dziewczyn zostawilo mi numer w razie potrzeby lub wlasnie gdy urodza :-) nikogo nie nekam gluchymi telefonami i nie wykorzystuje ich w zaden inny sposob. Na forum siedze naokraglo wiec od razu dam znac gdy tylko ktoras napisze. ;-) lub daj jakies osobie ktorej "ufasz" :tak::-)
 
reklama
Wiem,ze to nie ten watek ale mysle ze troche jednak na temat
A moze nasze panie medatorki zrobia jeden temat taki zamkniety gdzie mialybysmy tylko my listopadowki dostep i tam wlasnie wpisac nasze nr tel,np profile na Nasza klase itd,mozna by poogladac fotki na naszej klasie itd to tylko propozycja bo niewiem jaka wielka jest tu wasza wladza na tym naszym forum ;)
 

Podobne tematy

Do góry