reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciazowego

Pink można w necie kupić po 4zł.
Moim zdaniem szkoda nerwów na betę :) Bo w sumie nic nie zmienia, a człowiek rozkminia czy to mały czy to za duży przyrost. Jak nic się nie dzieje, to szkoda pieniędzy.
Mi dawała zawsze odpowiedź czy ciaza. Ja tam sie nie przejmowałam przyrostami. Czekałam na wizytę i tyle. Ale każdy jest inny. Nie wiedziałam że w internecie są takie tanie zawsze kupowałam w DOZ dwupak😉
 
reklama
Na tych testach często tak jest , ja bym kupila inny w aptece i zrobilq w dniu @, dla mnie ten negatywny
 
Dla mnie tez pozytyw, ale nie robi się testów przed spodziewaną @, po co sobie robić nadzieję, potem okaże się, że była ciąża biochemiczna i tylko rozczarowanie. Poczekaj kilka dni i po prostu zrób sikańca, jak się okaże, że masz dwie kreski to leć na betę a potem po 2 tyg. do lekarza :).
 
Dziewczyny, czy mam 6 dni do spodziewanego okresu. Jutro idę na betę. Przy świetle słonecznym coś tam widać ale bardzo bardzo słabo, już sama się zastanawiam czy coś jest. A Wy jak myślicie?
 

Załączniki

  • 579f7905-bb91-4314-9091-90b411c83e2a.jpg
    579f7905-bb91-4314-9091-90b411c83e2a.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 86
  • 0601e886-634a-46e1-a267-9ae2f3deceb4.jpg
    0601e886-634a-46e1-a267-9ae2f3deceb4.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 87
Dziewczyny, czy mam 6 dni do spodziewanego okresu. Jutro idę na betę. Przy świetle słonecznym coś tam widać ale bardzo bardzo słabo, już sama się zastanawiam czy coś jest. A Wy jak myślicie?
 
Dziewczyny, czy mam 6 dni do spodziewanego okresu. Jutro idę na betę. Przy świetle słonecznym coś tam widać ale bardzo bardzo słabo, już sama się zastanawiam czy coś jest. A Wy jak myślicie?
6 dni po to jest bardzo szybko, żeby cokolwiek zobaczyć, a nie wiem czy na betę też jest sens, beta raczej wiarygodna jest też 10 dni po, więc może poczekaj te 4 dni :)
 
reklama
Niestety ja tam nie widzę +... Ale ja mam słaby wzrok. 🤪 Moim zdaniem to jeszcze bardzo wcześnie, czasem zagnieżdżenie nastepuje nawet 12 dni po owulacji. Ja bym jeszcze poczekała do dnia @ po prostu. :)
 
Do góry