reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników nasienia

Marianna728

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
102
Witajcie, co myślicie o wynikach? Czy te 7% prawidłowych to dużo? Martwię się. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • 1b0dc09d-5be3-4a4e-a5f7-e60fda4c635c.jpg
    1b0dc09d-5be3-4a4e-a5f7-e60fda4c635c.jpg
    101,2 KB · Wyświetleń: 160
reklama
Też tak myślałam, problem leży po mojej stronie. Nie możliwe, żebym od 9 miesięcy nie zachodziła w ciążę, skoro takie super wyniki. Podobno brak owulacji, ale lekarz przed stymulacją chciał badania męża. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
Jak mówisz, że masz problem z owu - to na tym bym się teraz skupiła. Prawda jest taka, że przyczynę po męskiej stronie można łatwo wykluczyć.
 
Biorąc pod uwagę, że jedno dziecko mamy, ale lekarz chciał zobaczyć wyniki to ma. Stwierdził, że skoro mam miesiaczki w terminie to Niemożliwe ze nie mam owulacji. Stąd też te badania... Przynajmniej mężowi się poprawiło samopoczucie, bo uważał ze to jego wina... No cóż... Zobaczymy co będzie dalej.
 
Biorąc pod uwagę, że jedno dziecko mamy, ale lekarz chciał zobaczyć wyniki to ma. Stwierdził, że skoro mam miesiaczki w terminie to Niemożliwe ze nie mam owulacji. Stąd też te badania... Przynajmniej mężowi się poprawiło samopoczucie, bo uważał ze to jego wina... No cóż... Zobaczymy co będzie dalej.
Ja mam miesiączki jak w zegarku, a brak owulacji więc to jest możliwe :) Wprowadzi ci stymulację i na pewno się uda :)
 
reklama
reklama
Do góry