reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

Ja tez zawsze mialam dosc regularne cykle 30dniowe przewaznie teraz bo tabsy biore ale wiadomo nawet i przy tabletkach mozna zajsc :tak:
A moja siostrzenica ona ma 22lata i ma takie cyrki z hormonami ze hej rok sie konczy a ona przez caluski rok miala tylko 3 @ :szok::sorry: w ciazy nie jest ale ma skierwanie do jakies kliniki do Warszawy na leczenie:tak:
 
reklama
Ja tez tak miałam Ssabrinko potrafiłam nie miec @poł roku, mam Pco i wysoka prolaktyne a leczyłam sie od 13 roku zycia i nie mogli sie poznac niektorzy mówili ze taki organizm..Zobaczymy czy teraz mi sie to ureguluje troche.
 
No ja własnie tez miałam problemy. @ po 60 dniach wywoływana luteiną. Bogu dziękuję że tak szybko zaszłam w ciążę z Mają!!
 
Oj dziewczynki to Wam bardzo współczuję tych cyklowych problemów. Ja to zawsze miałam regularne, nawet przed tabletkami. Na prawdę dziekować, ze macie wspaniałe dzieciaczki.

onanana to widzę, ze juz byś chciała rodzeństwo dla Majeczki?;-)
 
Margana niestety gdybym miała z kim dzieciaczki zostawiać to chyba bez zastanowienia bym się o kolejne starała. Ale tak sytuacja się komplikuje. Ale gdyby się przydarzyło to oboje byśmy się cieszyli:)))
 
Wykonywal ktos badania krwi w kierunku przebadania hormonow/ watroby przed rozpoczęciem / w trakcie zarzywania tabletek antykoncepcyjnych?
Jesli tak to jakie?

Nie miala nigdy tego badanego, a już dawno spotkalam sie z opinia, ze wart to robić.
Lekarze oczywiscie skierown dawac nie chca :( Wiec nic mi na ten temat nie wiadomo jaki rodzaj badania powinien byc wykonany.
A czuje ze powinien byc wykonany ... ;)
 
dziewczyny ja dziś byłam u gina państwowo. Ostatnio byłam w 2006 roku z NFZ potem juz tylko prywatnie. Zapisałam sie do lekarki która mnie szyła po porodzie. Powiem Wam że ją pokochałam. Babka mega zajebista!! Wszystko spokojnie, zbadała mi piersi (bez mojej prośby), zrobiła cytologię (mimo ze miałam niecały rok temu- prywatnie, zrobiła usg dowcipne. Wszystko super wyjaśniła, pogadała, badanie baaaardzo delikatne no po prostu same ochy i achy. pytała czy miałam kiedyś badania hormonów, mówi że jak skończe karmić to możemy zrobić, będę miała jasnośc jak tam ze mną jest. No powiem Wam ze nie spodziewałam się tego co dziś mnie spotkało, mimo że wiedziałam że kobietka jest bardzo miła. Oby takich lekarzy jak najwięcej!
Mam infekcję (niestety zawzse miałam z tym problemy) i pzrepisała mi taki jednorazowy preparat- "Gynazol" a jesli to nie pomoze to globulki.
 
nimfii lata świetlne temu , gdy brałam jeszcze pigułki, nie miałam robionych prób wątrobowych ani badanych hormonów, wiem , że powinno się to robić przed przepisaniem tabletek

onanana - super! Żeby wszyscy lekarze tacy byli, naprawdę elegancka babeczka! Współczuję infekcji :/
 
reklama
Do góry