reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invimed - Komórki Dawczyni

pauli890

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
686
Witajcie. Zastanawiam się nad zmianą kliniki. Jedyna opcja dla nas to in vitro z komórka dawczyni. Potrzeba wiadomo jak najwięcej komórek za przystępna kwotę. Myślę nad Invimed em gdzie jest 12 komórek. Zastanawiam się ile realnie może tych komórek po rozmrożeniu zostać i ile da się uzyskać zarodkow. Ktoś korzystał? Jakie doświadczenia? Może inna klinika lepsza, która daje więcej?
 
reklama
Z mrożonymi komórkami to różnie bywa to nie zarodki. Ja zamroziłam 15 komórek z czego odmroziły się tylko dwie. Na 5 zamrożonych zarodków odmroziły się wszystkie. Lepiej mrozić zarodki, niż komórki. Co prawda z tych dwóch komórek powstał zarodek, ale słaby i była ciąża biochemiczna. A znam dziewczyny, które mają dzieci z mrożonych komórek. Jednej z 6 albo 8 komórek odmrozily się dwie i powstały dwa zarodki, urodziła bliźniaki. I znajoma, której akurat się odmroziły się wszystkie komórki ( tak jak powinno być) i ma córeczkę. Napewno bardziej to ryzykowne, niż zapłodnienie niemrożonej komórki i zamrożenie zarodków.
 
Witajcie. Zastanawiam się nad zmianą kliniki. Jedyna opcja dla nas to in vitro z komórka dawczyni. Potrzeba wiadomo jak najwięcej komórek za przystępna kwotę. Myślę nad Invimed em gdzie jest 12 komórek. Zastanawiam się ile realnie może tych komórek po rozmrożeniu zostać i ile da się uzyskać zarodkow. Ktoś korzystał? Jakie doświadczenia? Może inna klinika lepsza, która daje więcej?
My podchodziliśmy do kd w invimedzie. Z 12 komórek uzyskaliśmy 5 zarodków. 3 transferowane w 3 dobie, kolejne hodowali nam do 5 doby. Jeden padł w 4 dobie, 2 zamrożono w stadium blastocysty. My się zdecydowaliśmy, bo była gwarancja 3 dobrej jakości zarodków z 3 doby.
 
My podchodziliśmy do kd w invimedzie. Z 12 komórek uzyskaliśmy 5 zarodków. 3 transferowane w 3 dobie, kolejne hodowali nam do 5 doby. Jeden padł w 4 dobie, 2 zamrożono w stadium blastocysty. My się zdecydowaliśmy, bo była gwarancja 3 dobrej jakości zarodków z 3 doby.
Hej, i co udało się?
 
Witajcie. Zastanawiam się nad zmianą kliniki. Jedyna opcja dla nas to in vitro z komórka dawczyni. Potrzeba wiadomo jak najwięcej komórek za przystępna kwotę. Myślę nad Invimed em gdzie jest 12 komórek. Zastanawiam się ile realnie może tych komórek po rozmrożeniu zostać i ile da się uzyskać zarodkow. Ktoś korzystał? Jakie doświadczenia? Może inna klinika lepsza, która daje więcej?
 
Do góry