reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

lubiczanka to, ze od smoka latwiej oduczyc to ja wiem, ale co zrobisz jak ona za zadne skarby swiata smoczka nie wezmie...? :/ Moze za jakis czas znowu sprobuje... zwlaszcza z butla... Oj, duzo cierpliwosci mi sie przyda...

Jak czesto obcinacie paznokcie u maluchow? Bo mojej tak szybko rosna, ze 3-4 dni i trzeba obcinac :szok: Zeby mi tak rosly, to bym byla szczesliwa :-)
 
reklama
Matt też co 4 dni ma szponki i trza obciąć:tak:
tichonek, moja ostatnio tez mega marudna i pcha lapki do buzi na potege, ale zagladalam i znaku zabkow nie widac... Nie wiem, co Jej odbija...
Radkowi pierwszy ząbek szedł 6 tygodni i nawet nie pomyślałam,że to może być to bo za wcześnie mi się wydawało:sorry:Nic nie było widać,dziąsła wyglądały normalnie a tu ni z gruszki ni z pietruszki dzień przed chrzcinami zębulek zaświecił:-)
Matt dziś po wczorajszym szczepieniu lekką gorączkę ma,Calpol dostaje ale marudny nie jest a i noc była przespana bez zbędnych atrakcji więc spoko:-)
 
lubiczanka to, ze od smoka latwiej oduczyc to ja wiem, ale co zrobisz jak ona za zadne skarby swiata smoczka nie wezmie...? :/ Moze za jakis czas znowu sprobuje... zwlaszcza z butla... Oj, duzo cierpliwosci mi sie przyda...

Jak czesto obcinacie paznokcie u maluchow? Bo mojej tak szybko rosna, ze 3-4 dni i trzeba obcinac :szok: Zeby mi tak rosly, to bym byla szczesliwa :-)

dasz radę...zawsze dzieci mają opory...ale jak pociągnie i jej poleci z butli to załapie o co chodzi...może lepiej żebyś przynajmniej na początku dawała swoje ściągnięte mleczko?a pazurki-póki co Dominice raz obcinałam:)
Tichonek-super,że noc przetrwaliście:)
 
hej dziewczyny,
z tymi suwaczkami to ja jakaś "blondynka" jestem:-) niby wszystko jasne i robie co trzeba, ale jak chcę dodać zdjęcie do drugiego suwaczka to nie wychodzi:no:
ale Wy tu szybko piszecie nie nadążam czytać, ja to ledwo mam czas kawę wypić z rana.
tichonek co do długości moich dziewczynek to nie jestem pewna bo po urodzeniu nie były mierzone, inne sprawy były wtedy ważniejsze, a jak wyszły ze szpitala jak miały 6 tygodni to mierzyły: Laura 42cm a Martynka 39cm, to chyba właściwie nie chciałabym wiedzieć ile miały po urodzeniu ;-)
 
Sylwiamama-mnie fotka też nie wchodziła-był sam suwaczek,ale drugiego dnia się pojawiła:)))
hehe-tu to uwierz mi tragedii nie ma-na innych wątkach to jest po kilka stron dziennie:)))
 
Witam wszystkie mamuski

Ja rowniez sie przylacze lecz narazie nie mam czasu, ale obiecuje, ze po powrocie na wyspe bede na biezaco ze wszystkim.

Zuzi chyba wreszcie wylezie zabek bo po prawej stronie na dole peklo jej dziaselko i wyglada jak na zabka.
Tichonek jak Radziowi szybko wyszly zeby to u Mata moze byc podobnie. Oby goraczka szybko go puscila po tym szczepieniu.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry