reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

no, u nas z tym spaniem to roznie bywa... na poczatku nasza krolewna potrafila nie spac do 2 w nocy, a teraz zazwyczaj zasypia do 12 i spi do 7, potem jesc i jeszcze do ok 10-11 :)

w ogole te godziny spania ani karmeina nie sa stale, jest tak jak jej sie zachce ;)

my tez wyslalismy wniosek o paszport, jest juz zarejstrowany, teraz czekamy :)
 
reklama
Beta-to czekamy:)
Sloszym-moja Niunia też raczej z tych"wolnych duchów...nawet nie patrze na zegarek zeby sprawdzic godziny o ktorych sie budzi...ale jest przekochana z tym spankiem
 
Dzis juz bylo, ze paszport wyslany :-) Moze na jutro przyjdzie? :-D

Nasza tez je na zadanie, szkoda tylko, ze nie spi na zadanie - nasze :-p
 
cześć dziewczyny, czy ja też mogę do Was dołączyć?
Jestem mamą bliźniaczek urodzonych 25.02.2011 w 31tc, Martynka waga 1200 Laura1600 ale teraz nikt by nie powiedział że to wcześniaczki:-) są zdrowe i silne. Mam jeszcze 2 letniego synka Kubusia. Mam nadzieję że mnie przygarniecie. Muszę jeszcze dodać suwaczki i całą resztę bo u Was tak to ładnie wszystko wygląda:-)
 
a moja Emma smoka nie chce ciągnąć :-) nawet dobrze.. Vi tez była bez smoka i było dobrze;-)

witam nową mamusię .. dodawaj suwaczki i pochwal się dziewczynkami.. z jakiej okolicy jesteś?
 
Matt też smoka wypluwa:sorry:Radek toże nie chciał,dopiero jak miał 3 miechy i zęby mu szły to zaciagnął (ale tylko do spania i wypluwał) i sam odrzucił w 9 miesiącu:tak:
Matt strasznie pcha łapki do buzi,wkurza się,trze po dziąsłach,ciumka,chyba to faktycznie zęby:sorry:Ja pierdziut...jeden szybko zaczął i dał popalić i teraz następny chyba będzie szybko ząbkował:wściekła/y:
sylwiamama3https://www.babyboom.pl/forum/members/sylwiamama3-87025.html witamy:tak:i oczywiście,że możesz dołączyć:-)Gratuluję córeczek:tak:Napisz jeszcze ile miały wzrostu po porodzie to dodam Cię do listy:tak:
 
Moja tez bezsmoczkowa. Pluje nim dalej niz widzi. Butli niestety tez nie chce... nie wiem, czy to dobrze, bo jak wroce do pracy to jak bedzie jadla?? :szok: Narazie o tym nie mysle... :/
Witamy mame blizniaczek :-)
tichonek, moja ostatnio tez mega marudna i pcha lapki do buzi na potege, ale zagladalam i znaku zabkow nie widac... Nie wiem, co Jej odbija...
 
reklama
Ja specialnie Dominisi zapodałam smoka,bo nie uśmiecha mi się żeby odkryła instytucję paluszków,tak jak Danielek-teraz meczarnia i nie ma sposobu żeby twixa oduczyć ciągnąć twixy:(((a już mu się paznokietki zniekształciły:(Tak więc już teraz staram się nauczyć Młodą smoka,bo potem bedzie za pózno,a od smoka łatwiej się odzwyczaja niż od palusiów:)no-wytłumaczyłam się;)))
Sylwiamama-no czekamy na suwaczki i napisz coś tez o sobie:)))
 
Do góry