reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

Tichonek-no jeszcze coś pamiętam;)))W piatek mam iść do położnej na"sprawdzanie"to zapytam o to szczepienie:)
Vikamcia-jaka pomarańczowa książeczka?Co za książeczka?
Myślę,że te dzieciątka 2011 takie kochane są-grzeczniutkie i spokojne;)))))Jakbym na pozostałe dzieci mogła coś złego powiedzieć;)))
 
reklama
No to jak zadna nie chce ponarzekac na swoje dziecie to i ja nie bede ;-) Nie wyglada to u nas tak kolorowo, jak u Was, ale najgorzej tez nie ma, wiec narzekanie sobie odpuszcze ;-)
Z tym BCG u nas to wygladalo tak, ze musielismy zadzwonic do Health Centre i sie umowic na wizyte, a ze u nas w Galway kolejka spora, to sobie poczekalismy, az Mala miala chyba jakies 2 miesiace. Teraz juz sie ropka zbiera i strupek robi. Najgorsze jest to, ze ja nie potrafie Jej kapac tak, zeby tego nie zamoczyc i w rezultacie zawsze cos sie stamtad saczy... :/

Moja wlasnie juz powinna spac, ale cos nadal rzezbi i marudzi... az strach wyjsc na spacer, bo jak calkiem mi sie rozwrzeszczy...:szok:
 
lubioczanko a nie -masz takiej dla Danielka??:szok:
mi połozna na 1 spotkaniu dała taka pomarwańczową książeczkę i tam mam każdy bilans i jak chodzę na badania to wpisują wszstko ,
mam też wykresy wzrostu , wagi i główki...

nie wiem jak jeszcze wytłumaczyć:sorry2:
no i tam na początkowych stronach mam napisane kto jest położną małych (bo obie mają te książeczki) i własnie datę BCG wpisaną..
pewnie dostaniesz książeczkę na wizycie.. ale że dla Daniela nie masz to dziwne...
chyba że ma inną okładkę :-p
 
ViKamcia nie wszędzie dają książeczkę zdrowia dziecka.
W Galway młody dostał tylko książeczkę szczepień,a w Dublinie Matt dostał książeczkę zdrowia dziecka.To chyba zależy od HSE,nie wiem czemu tak dziwnie,ale tak jest :sorry2:
 
Ja tez nie mam tych ksiazeczek. Jedyne co dostalysmy to ksiazeczke szczepien i tam mamy daty itp

edit: dokladnie tak jak napisala anineczka ;-)
 
Ja mam tylko książeczke do szczepień,taką tzw.zdrowia dziecka niet:sorry2:
AsieńkoR ja wiem,że jeszcze AsieńkaM,Misia też na przykład,ale nie dopisuję nikogo kto sam nie wyrazi takiej chęci:sorry2:Bo może ktoś nie chcieć po prostu,czekam na privy od dziewczyn,które chcą dzieciaczki tu dopisać i wtedy dodaję:tak:
A ja się zastanawiam czy Mattowi przygoda z zębami się przypadkiem nie zaczyna:sorry2:
 
ViKamcia nie wszędzie dają książeczkę zdrowia dziecka.
W Galway młody dostał tylko książeczkę szczepień,a w Dublinie Matt dostał książeczkę zdrowia dziecka.To chyba zależy od HSE,nie wiem czemu tak dziwnie,ale tak jest :sorry2:
to ja nie wiedziałam....:szok:
bez sensu!!
ja się ciesze że mam książeczkę.. bo przynajmniej wsyztsko wiem .. i zawsze mogę zabrać książeczkę do pl lekarza i on również wszytsko wie..
a tak.. z samą książeczką szczepień to bez sensu:sorry2:

tak czy inaczej lubiczanko skoro nie masz książeczki:sorry2: to powinni ci na 1 spotkaniu powiedzieć o BCG i podać datę szczepienia :tak:
 
Vikamcia Ania też tylko książeczkę szczepień ma, całą dokumentację mają w HSE u nas w Rush i jakbym potrzebowała to mówiła nurse, że wypiszą, co tzreba
Tichonku spoko, jak Asia wróci to pewnie się dopisze
 
reklama
Vikamcia-no nie mam żadnej,szczepień też nie...ale np w przypadku Danielka po wszystkich szczepieniach(na 13mies ostatnie)przysłali mi taką kartę"kredytową"z datami wszystkich szczepień;)
Dranissimo-a może ponarzekaj to się poprawi;)Mam nadzieję,że spacer sie jednak uskuteczni:)
Tichonek-no co Ty?Ależ błyskawica-no struś pędziwiatr z zabkami(jesli przygoda się rozpoczyna)
Anineczko-wybij sobie z głowy rodzenie w styczniu-widzisz jakie kochanieństwa te Dzieciątka 2011:)))
 
Do góry