reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

A ja się zastanawiam czy Mattowi przygoda z zębami się przypadkiem nie zaczyna:sorry2:

o kurcze! To szybko! Moja ma juz ponad 3 mies i narazie nie widac znaku zabkow ;-) Co prawda gryzie juz raczki itd ale sprawdzalam dziaselka i nic nie widac... A po czym Ty poznajesz? Bo ja to tez w sumie nie mam doswiadczenia...

Vikamcia Ania też tylko książeczkę szczepień ma, całą dokumentację mają w HSE u nas w Rush i jakbym potrzebowała to mówiła nurse, że wypiszą, co tzreba

dobrze wiedziec, ze jakies dane moga dac, w razie jak bedziemy sie zbierac do pl ;-)

Dranissimo-a może ponarzekaj to się poprawi;)Mam nadzieję,że spacer sie jednak uskuteczni:)

e tam, serio nie mam na co narzekac, moze Mala nie spi tak jakbym chciala, ale spi i wcale duzo nie placze, czasem tylko pomarudzi, jak jest spiaca czy glodna i wsio ;-) Ogolnie to powiem, ze zlote dziecko z Niej! ;-) A rano, zaraz po tym, jak napisalm, ze nie chce spac, nie minelo 10 min jak usnela, sama, bujana na bujaku ;-) Wiec na spacerek nie poszlysmy, no a teraz pogoda sie zepsula, ale kto wie... ;-)
 
reklama
To nie tak,że Mattowi na pewno jakiś ząbek idzie tylko pomyślałam,że jednak to możliwe...Radek miał pierwszego zęba jak miał 14 tygodni a już jakieś 6 tyg. wcześniej zaczął strasznie gryźć rączki,wkładać do buzi.Matt ma teraz 10,5 tygodnia i jest masakra jak on rączki pcha do buzi:sorry2:Tzn.wcześniej też pchał,ale tak od tygodnia tak się nimi zapycha,że szok:baffled:Trze rączkami po dolnych dziąsłach,ciumka przy tym strasznie,denerwuje się tak jakby go swędziało:sorry2:I tak sobie tylko pomyślałam,że może on też będzie mieć zęby tak szybko jak Radek,chociaż wcale nie powiedziane:sorry2:
 
Dziewczyny, musze sie pochwalic :-) Sprawdzilam dzis na stronie i.... nasz wniosek o paszport dla Maludy jest "approved"! Alez sie ciesze! :-) Mielismy male problemy ze skompletowaniem dokumentow... ale sie udalo! Za miesiac wyprawa do domciu, moja Mala w koncu zobaczy dziadkow!!! Alez sie ciesze! :-) :-) :-)
 
O to super wieści:-)Wiem jak takie pozytywne załatwienie urzędowych spraw potrafi cieszyć:tak:Zuzka jak Zuzka ale jak dziadkowie ją zobaczą to dopiero będzie radocha:-D

oj, cieszy cieszy ;-) Stresowalam sie, ze znowu nam koperte odesla, a bilety kupione itd... No ale juz ulga :-)
No Zuzka w sumie nie bedzie wiedziala o co kaman... ale Rodzice to sie uciesza! Moj Tato pewnie sie poplacze... ;-) Juz sie nie moge doczekac! :-)
 
lubiczanko, serio nie ma czego zazdroscic, chyba, ze rezultatu tylko, bo cala przeprawa to bylo tylko kupa stresu... Nie zbieralismy dokumentow, w rezultacie nie mielismy zadnego p60, a innych papierkow potwierdzajacych nasz pobyt tutaj tez niet... i wez wyczaruj cos z niczego... Odeslali nam raz koperte to im napchalam co mialam i jakos dalo rade :-) Caly proces zajal ponad miesiac, mimo, ze wyslalismy na paszport expres! Jak juz nam przysla to calkiem odetchne! :-) Zycze powodzenia w zalatwianiu!! :-)
 
reklama
super Dranissimo....
moi rodzice nie widzieli jeszcze Mayki a ma 2 lata nie wspomne o nastepnym:sorry2:

Serio serio?? Juz 2 lata nie bylas w pl?? Niezle... Przyznam, ze coraz mniej mi sie podobaja odwiedziny w pl, ale mimo to ciagnie mnie tam... chociazby do Rodzinki :-) A nowym dzieciem to juz mus, trzeba jechac sie pochwalic! :-)
 
Do góry