reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
Witam:)i mnie tu Tichonek zaprosiła,więc jestem:)))))
Anineczko-nie strasz-taki prezent Ci się szykuje...choć z drugiej strony Święta na porodówce;)
 
sloszym,wejdź w mój profil lub po prostu kliknij na Tichonek przy którymś poście i będzie opcja prywatna wiadomość:tak:Wchodzisz tam i piszesz tak jak posta,zatwierdzasza i leci do mnie:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
W związku z tym,że mam nadzieję,że wątek nie będezie polegał tylko na tym,że się będziemy dopisywać coś napiszę.
Obym nie zapeszyła,ale pochwalę córeczkę swoją najmłodszą-jestem przeogromnie i jakże miło zaskoczona jej trybem,zegarem biologicznym czy czym tam nazwać mozna sposób jej bytnosci.Tak więc Dominikę ce****e to,że śpi i je...Nie żebym którekolwiek ze starszych dzieci krytykowała,ale tak grzecznego Maluszka to jeszcze nie miałam...I oby tak dalej:)))A powiedzcie mi jak z tym pierwszym szczepieniem...Nie pamietam nazwy(3litery),bo Danielka mi zaszczepili w szpitalu jeszcze,a teraz powiedzieli,ze juz nie szczepia i mam czekać na list...No i tak przeszło tydzień czekam i nic...:(
 
lubiczanko moja też taka grzeczna jest i spokojna :-)
śpi od 22 do 8 rano je i idzie spać dalej do 12 :-p
wogóle nie płacze , chyba ze jest naporawdę głodna .. zasypia bez żadnego bujania , wystarczy melodyjka przy łóżeczku:tak: no i co jeszcze
aaaa ciągle ma rogala na twarzy:-p wystarczy że na nią spojrzysz a już się śmieje.. hehe

a jesli chodzi o BCG to u nas byuło tak że w ciągu miesiąca po porodzie nie dostałam listu ale położna mi powiedziała kiedy jest u nas lekarz(przyjeżdza raz na miesiąc) i miałam się stawić i zaszczepili małą..
zobacz w ksiązeczce tej pomarańczowej bo tam miałam też zapoisane gdzie i kiedy ma być szczepienie , ale położna mi tylko po prostu to chciała przypomnieć ... i dobrze bo bym nie sprawdziła :-p
 
reklama
I ja na swojego syncia nie mogę narzekać bo bym zgrzeszyła:-)Póki co,oczywiście:tak:Zobaczymy jak się zęby zaczną i takie tam,ale w tej chwili przesypia całe noce bez budzenia i dla mnie to jest szok bo Radek w tym wieku jadł 3 razy w nocy:baffled:Matt śpi do mniej więcej 9:00 i to drugi szok bo Radek przez rok czasu wstawał 5:20 i nijak nie dało się go przeciągnąć do godzin bardziej ludzkich:eek:
Lubiczanko ależ oczywiście,że moim zamiarem było stworzenie wątku gdzie możemy się chwalić,radzić,pytać,dzielić radościami i smutkami na temat naszych najmłodszych dzieciaczków:tak:Szczepionka to jak,ViKamcia pisze to BCG:tak:Przeciwgruźliczna:tak:U nas było tak,że jak była położna na wizycie w domu to mi podała numer do Health Centre gdzie mam się umówić na szczepienie.Tam zadzwoniłam i szczepienie było do miesiąca życia dziecka:tak:Teraz mija 6 tygodni po i akurat się niedawno obrzęk pojawił,wyciekła z tego ropa i juz się goi i ma być z tego blizna (to wszystko jest normalne:tak:) a jakby blizny nie było to szczepionka do powtórki:sorry2:
No ale to wszystko pewnie wiesz przy Twojej gromadce:-)
 
Do góry