reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
bardzo dobrze się czuję, szczerze mówiąc to nie chcę testować, bo pewno zaś będzie rozczarowanie, mam nadzieję, że jak najszybciej przebrnę przez jeszcze jedną IUI, tak jak sobie założyłam (do 3xsztuka) i jak najszybciej zacznę przygotowania do invitro :)


Nic tylko kopnąć w tyłek żeby usiąść przez tydzień nie mogła... Co to za podejście? Tulić tego kropka w środku a nie go odstraszać. Jak on ma tam zamieszkać jak matka w niego nie wierzy?
Proszę natycmiast włączyć pozytywne myślenie. Na negatywne zawsze czas się znajdzie.
 
reklama
Oj tam, myślę, że podejście jest jak najbardziej w porządku, gdybym nie wierzyła, że w końcu się uda, to już dawno bym odpuściła :) ale nie będę każdego zakłucia w brzuchu, traktować jako symptom ciąży, albo robić sikacza 3 dni po IUI i obracać go pod każdym kątem z nadzieją że zobaczę drugą kreskę hehehe bo dopiero wtedy dostanę kota do głowy :-D
 
Oj tam, myślę, że podejście jest jak najbardziej w porządku, gdybym nie wierzyła, że w końcu się uda, to już dawno bym odpuściła :) ale nie będę każdego zakłucia w brzuchu, traktować jako symptom ciąży, albo robić sikacza 3 dni po IUI i obracać go pod każdym kątem z nadzieją że zobaczę drugą kreskę hehehe bo dopiero wtedy dostanę kota do głowy :-D

Ale nikt tu nie mówi o szukaniu objawów 3 dp ani o robieniu sikaczy cały czas. :) nie mów ze nic nie będzie tylko -co ma być to będzie! tak jak napisała Vadera kropek się przestraszy i ucieknie a tego nie chcemy ☺
 
Dziś się okazało że przez ten cały stres, przez operacje, leczenie się schudłam ponad 6 kg. Wciąż mi wszyscy mówili że marnie wyglądam że za bardzo schudłam więc się zważyłam :(
Jak tak dalej pójdzie to nic ze mnie nie zostanie...
Kurde ciągle myślę co jeszcze mogę zrobić żeby iui się udała...
 
Mi też wszyscy mówią że schudłam.
. I też rozmyślań co mogę Jeszce zrobić żeby zwieszkszyc szanse Ale nie mam pomysłu.. ... dobre nastawienie hehe
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


KWIECIEŃ

28 - Sylviia (I) - beta hcg

29 – cikulinka - testowanie
29 – MoKa (I) – monitoring cyklu


MAJ

01 – MoKa (I) – monitoring cyklu
02 – froncia (I) - monitoring cyklu i IUI
02 – gooossia17 (II) – monitoring cyklu
04 – Sikulinda (II) – beta hcg
06 - jolancik (IV) - testowanie/ beta, ul. Polna Poznań (Gniezno)
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach

CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry