reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Do gabinetu zawsze wchodziłam sama, a mąż czekał w poczekalni. Nawet nie chciałabym, by przy tym był obecny zwłaszcza gdy iui robi np. Pan doktor, to dziwnie bym się czuła.

Jolancik jeszcze nie raz będzie Cię pan doktor badał w ciąży a wtedy fajnie, żeby mąż z Tobą był i oglądał usg. Nie ma co się dziwnie czuć. Lekarz to lekarz.
 
reklama
mój M był ze mną przy każdej IUI... ale powiem szczerze gabinet idealnie do tego przystosowany. obszerne pomieszczenie, przedzielone takim parawanem.. który oddziela biurko lekarza i fotele dla pacjentów, gdzie siedział mąż. za parawanem fotel, i cała reszta medycznego sprzętu. do tego obok biurka tv na którym mąż widzi usg co jest komfortowe. facet nie widzi tych wszystkich czynności związanych z badaniem (no nie wiem jak wasi panowie ale mój tak średnio do tego podchodzi) a jednocześnie jest świadkiem badania, i jest na bieżąco...
 
Ja podaje Lublin. I miałam 3 iui. Próbowałam coś wczoraj wykminic coś z naszym kalendarzem w arkuszu Google ale na excelu znam się tyle co na chirurgii... poległam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja podaje Lublin. I miałam 3 iui. Próbowałam coś wczoraj wykminic coś z naszym kalendarzem w arkuszu Google ale na excelu znam się tyle co na chirurgii... poległam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Evelevel, zasięgnęłam porady koleżanki, która robiła na takie forum tabelkę.
Cytuję: "Robiłam w exelu, potem robiłam drukuj i robiłam print screen. Wkleiłam w program od zdjęć, wycięłam tabelkę i wkleiłam jako zdjęcie"
Jak któraś ma możliwości to możecie spróbować :)
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


KWIECIEŃ

28 - Sylviia (I) - beta hcg
29 – cikulinka - testowanie
29 – MoKa (I) – monitoring cyklu, Katowice GynCentrum (Gliwice)

MAJ

01 – MoKa (I) – monitoring cyklu
02 – froncia (I) - monitoring cyklu i IUI, Gdynia Gameta (Tczew)
02 – gooossia17 (II) – monitoring cyklu
04 – Sikulinda (II) – beta hcg
06 - jolancik (IV) - testowanie/ beta, Poznań ul. Polna (Gniezno)
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach

CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Dziewczyny podawajcie swoje miejscowości a w nawiasie jeśli mieszkacie gdzie indziej niż się leczycie. Może macie jeszcze pomysł jak dopisać, w którym miejscu - ile czasu trwają nasze starania, żeby ten nasz kalendarz był czytelny i każdy wiedział o co chodzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak się czuję... no jestem już w domu. szybka akcja.dochodzę do siebie, nie powiem, że nie boli ale to i tak pikuś.. zniosę wszystko :) a wieści dość zaskakujące. otóż.. mojego niedrożnego jajowodu nie dotykali w zasadzie, za to zajęli się tym drożnym który okazał się być "przytkany". światło było bardzo niewielkie, ale było dlatego HSG wyszła drożność. Ale musieli go odetkać pod ciśnieniem jak się dowiedziałam. oprócz tego, usunęli mi torbiel wielkości winogrona też wcześniej nie stwierdzoną na żadnym Usg. to tak w skrócie. teraz wszystko się goi... mam się zgłosić na kontrolę 3-5 dc czyli w trakcie @
 
Do góry