reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja miałam 4 iui i żałuję straconego czasu i pieniędzy ze tyle razy podchodzilam. Potem in vitro i drugi tranfer udany. Trzymam kciuki żebys nie musiała myśleć o kolejnych podejsciach.
Ja mam 12 jechać na usg i sprawdzić jak tam pęcherzyki.. Jak będzie ok to pewnie w czwartek kolejne podejście.. Mi lekarz powiedział że do 6 razy sztuka i pewnie jak trzeba będzie to tyle razy podejdę żeby potem nie mówić że może za 6 by się udało. Ale mam cichą nadzieję że aż tyle razy nie będzie trzeba :)
 
reklama
Dokladnie, ja jestem ta ostatnia, choc jeszcze nie 40-latka. Z jednej strony pocieszam sie ze mam juz jednego skarba w domu ale z drugiej czuje sie niespelniona jako matka tylko jedynaka. Najbardziej denerwuja mnie pytania osob, ktore praktycznie cie nie znaja. Kiedy koleje? Niedlugo bedzie za duza różnica wieku ! Caly czas mam gdzies z tylu glowy slowa E. Chodakowskiej : na jedną kobiete placzaca z powodu rozstepow ciazowych przypada kobieta, ktora marzy o takich. Ja jesta taka 2w1 po pierwszej ciazy je przeklinalam, a dzisiaj dalabym wszystko za nowe rozstepy...
Dokładnie przypadek 1..Na każdym kroku czego jeszcze nie macie dzieci, potem będzie zapozno, na co wy czekacie... Gdyby tylko ludzie wiedzieli jakie to jest przytlaczajace dla tych którzy pragną tego dziecka z całych sił a nie mogą go mieć.
 
reklama
Do góry