reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej dziewczyny bardzo mi miło, ze czekajcie na informacje dziękuje ❤️ Słuchajcie mam średnie wiadomości dziś 10 dc dr powiedział ze największy pęcherzyk ma 12 mm i przepisał mi 3 zastrzyki bemfola 75 No i w piątek Idę na kolejna wizytę. Jeśli chodzi o pieniądze to ja jestem serio przerażona kilka wizyt w miesiącu, leki, badania to setki zł a gdzie inne rachunki i życie. Ja sobie tak naprawdę nic nie kupuje ani ciuchów ani kosmetyków No bo skąd brać kasę na to wszystko...
Ja właśnie dołożyłam sobie dodatkowych godzin... :)
Izo, z miłą chęcią się spotkam😘 tylko daj znać szybciej żebym zdążyła do Bydgoszczy dojechać 😀
No jak to? To Ty nie z Bydgoszczy??!! 😆 🙃😂 Zresztą dobra na pewno na lemoniadę z Tobą będzie mi po drodze :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
Mój przypadek jest dziwny ;) miałam trzy iui które się nie powiodły. Zaszłam w ciążę naturalnie ale niestety szybka strata. Teraz po laparo okazało się że była endometrioza i zrosty więc iui dla mnie to wyrzucenie kasy w błoto a wydałam blisko 8tys. Teraz czekam na wizyte i zobaczymy co dalej. Oczywiście zmieniłam klinikę :)
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
Witaj kochana.
Niestety każda z nas mierzy sie z ta sama beznadzieja. Cykl za cyklem rozczarowanie a przed tym duża nadzieja. Myśle ze każdy cykl i cała sytuacja uczą dużej pokory...najważniejsze by sie nie poddawać i wierzyć ze w końcu sie uda ❣️Dla spokoju ducha lepiej nie doszukiwać sie objawow wczesnej ciąży bo sa one dokładnie takie same jak przed okresem. 8 dni przed okresem to bardzo szybko ile dni ma zazwyczaj twój cykl? Ile po owulacji robilas betę ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
ja jestem obecnie po piątej inseminacji nasieniem dawcy. Wyniki mam dobre, nasieniem wiadomo pierwszej jakości a mimo to się nie udaje 😔 oprócz dobrych wyników potrzeba jeszcze masę szczęścia żeby udało się zajść w ciążę. Oczywiście nie zrażaj się moim przypadkiem aczkolwiek musisz uzbroić się w cierpliwość. Statystycznie inseminacja daje 15 % szans powodzenia. Życzę Ci żeby jak najszybciej się udało 🥰
 
Do góry