reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kasik: dziękuje:)
Hope: pamiętaj ze nie objaw to tez moze być objaw, wiesz jak to jest:) inna ma od razu milion objawów a druga nawet nie będzie wiedziała:)

A mi dzisiaj przyszły książki z merlina o nieplodnosci i in vitro, więc będę czytać w wolnych chwilach:)
 
reklama
Hope84 to rób koniecznie sikańca jutro ale dla pewności zrób też betę. Bierzesz luteinę lub coś w tym stylu? Bo jeśli tak musisz mieć 100% pewności, że możesz ją ostawić. Ja dlatego po sikańcu robię betę. Niektóre testy nie wykryją jeszcze niskiej bety.
 
Pole gdzie Ty kochana się podziewasz jak tam wasza majówka????
Jak się czujesz w bedąc w ciązy??:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
hope czekamy na pozytwne wiesci w dniu jutrzejszym:))))))))))))

a ja jutro ide do gina i zobaczymy co dalej..................................
 
Witajcie dziewczyny.

Długo zastanawiałam się czy napisać, ale nie potrafię dłużej tego trzymać w sobie. Czuję, że muszę mieć kontakt z osobami, które mają podobne problemy do moich. Od 2,5 lat chcę zajść w ciążę, niestety bez efektów. 13 dni temu miałam pierwszą IUi. Dzisiaj nie wytrzymałam i przed chwilą zrobiłam test. Niestety pojawiła się tylko 1 kreska :(

Ania
 
Dziękuję! Nie widziałam, że słowa wsparcia mają taką moc. Od dnia Iui czuję się tak jak przed @ (czuję ból i kłucie w podbrzuszu) ale z tego co czytałam jest to częsty objaw. @ mam planowo dostać za 5 dni więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać.
 
reklama
Cześć dziewczynki kochane:happy2:
I po Majów C, udawalismy, ze nic sie u Nas nie zmieniło czyli ze nikt nie jest chory i nikt nie jest w ciazy;)

Genna, chciałam innych wiadomości od Ciebie...no to teraz drugie podejście, dobrze, ze dzielnie to znosisz, bo siły bedą potrzebne...
Teraz w Tobie Hope cała moja nadzieja...no moze tym razem, bo kurcze u Ciebie juz za dużo tych iui. Do tego jeszcze psychicznie nie są tak proste jak u większości, więc ja juz mam życzenie-niech sie stanie!

Wiecie ja jestem wariat...i jeszcze drugiej bety nie zdążyłam zrobic..więc nie wiem jak jest...jutro idę do lekarza, bo mi sie gips do majtek skończył. Moze więc mi powie jakie badania mam jeszcze zrobic i w ogóle cos mądrego:)
Troche sie czuje w ciazy, bo mam te bole rozciagajace macicę i one nie są takie same jak te okresowe. W każdym razie od spodu po bokach mnie ciągnie, ale tez od góry tam gdzie niektórzy maja mięśnie brzucha.
No i niekoniecznie mam ochotę na każde jedzenie...
 
Do góry