reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jadłospis 4-5 m. na mm

Super dziękuję za konkretne podpowiedzi bo wizytę u lekarza mam za ponad miesiąc dzięki bardzo!!!! :)
 
reklama
A kiedy gluten? Bo teraz czytam ze między 5-6 m trzeba wprowadzać gluten?? O Matko za dużo tego chyba będę musiała umówić się na wcześniejszą konsultacje w poradni.. :D
 
Ja zaczęłam dawać warzywa trochę prZed 4 miesiącem , zaczynałam podawać tak na spróbowanie wprowadzając nowe Dania co 3 dni bardzo szybko zastąpiłam ta butelkę mleka na kasze lub jakaś zupkę. Teraz nie dawno skończyła 4 miesiące i podaje jej już normalnie kaszki , jabłka banany o różne zupki. Porostu zamiast butelki podałam np.zupkę i jakoś tak już się przyzwyczaiła zawsze to moim zdaniem lepiej dać tak coś do jedzenia niż cały czas karmić mlekiem ;
 
A kiedy gluten? Bo teraz czytam ze między 5-6 m trzeba wprowadzać gluten?? O Matko za dużo tego chyba będę musiała umówić się na wcześniejszą konsultacje w poradni.. :D
Dobrze przeczytalas. Na poczatek proponuje dodawac pół lyzeczki kaszy manny do gotowanej zupki dla dziecka. I obserwowac dziecko czy nic sie nie dzieje.
 
Dobrze przeczytalas. Na poczatek proponuje dodawac pół lyzeczki kaszy manny do gotowanej zupki dla dziecka. I obserwowac dziecko czy nic sie nie dzieje.
A ta kaszka manna to jakaś specjalna? Dziś kupiłam taka zwykła (dla dorosłych :p) ale widziałam ze są tez takie dla dzieci. I wtedy do gotujacych się warzyw czy jak? Pod koniec gotowania bo na opakowaniu jest napisane że musi się gotować 2 min?
 
Moze byc taka zwykla jak kupiłaś i wtedy tak jak piszesz pod koniec gotowania warzyw wsypac trosze aby zdazyla sie "rozkleic". Mozesz kupic kasze manne blyskawiczna ale to akurat jesli chodzi o wlasciwosci nie ma znaczenia jaka wybierzesz.
Sa tez kaszki manny dla dzieci ktore dodaje sie do mleka mm. Wybór nalezy do Ciebie. Wydaje mi sie zeby lepiej wprowadzić do zupki bo bedzie posilek bardziej tresciwy dla dziecka i latwiej bedzie zastąpić Ci ta jedna butelke mleka.
 
reklama
Do góry