reklama

Jak czesto sie kochacie?

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez sisters, 21 Październik 2005.

?

Jak w temacie

1. codziennie

13,9%
  2. co dwa dni

12,5%
  3. dwa, trzy razy w tygodniu

41,6%
  4. dwa, trzy razy w miesiacu

20,9%
  5. rzadziej

11,1%
  1. sisters

sisters Zaangażowana w BB

hej
    Tak sobie pomyslalam, ze nie ma jeszcze takiej ankiety (albo nie znalazlam takiej)
    Moj maz jest szczesliwy jak kochamy sie co dwa dni  >:D (czase to dla mnie tragedia tak czesto  ;) )
    Jak jest u Was.
    Jak dluga przerwa powoduje napiecia, u mnie trzy dni i klops.
    Odpowiadajcie i piszcie.
    Pozdrawiam S.

2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

jak byliśmy parą to ze dwa razy dziennie,chyba że się nie widzieliśmy,potem zagrożona ciąża więc nic a teraz blisko poród i strach że coś możemy nabroić więc dawkujemy(trochę oralny i analny) ;) mam głęboką nadzieję że po porodzie znów będzie tak często i przyjemnie jak przed ciążą. Trzymam kciuki za siebie i za inne mamuski :)

3. reklama
  4. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Ostatnio za rzadko... :(

5. kinia.p

kinia.p Fanka BB :)

A "tradycyjnego" nie ma wcale ? Przeciez jezeli chodzi o jakis zakaz to jest on spowodowany chyba orgazmem, jezeli sie nie myle, prawda ?

A odpowiadajac na pytanie zalozycielki watku: roznie, pewnie statystycznie codzieniie ale bywa i po kilka razy dziennie. Po czym z przyczyn roznych (wyjazdy, "mijanie sie") kilka dni postu.

6. marul

marul Gość

W ankiecie wziąłem udział, ale odmawiam podania szczegółów :p

7. karolinna

"tradycyjnego" nie za bardzo bo przede wszystkim mój mąż się boi że coś może się stać (jak czytałam kiedyś w innych postach takie rzeczy to się śmiałam i była pewna że mój mąż na pewno się nie będzie bał a tu... :D ) ,a orgazm może też być przy oralnym itp.

8. karolinna

marul zaznaczyłeś pewnie "rzadziej" bo z godzinę temu nikt tego nie zaznaczył a teraz jest ;)

9. marul

marul Gość

Dyplomatycznie ani nie zaprzeczam ani nie potwierdzam

10. reklama
  11. Kociak

Kociak Fanka BB :)

karolinna
    nic sie nie powino stac z twoja ciza jedynie co to moze przyspieszyc tak jak w moim przypadku mialam termin na 21 wrzesnia a urodzilam 6 wrzesnia :)
    oczywiscie mialam zakaz od lekarza ale co zrobic jak trzeba bylo ;)

12. karolinna

niop właśnie strach przed wcześniejszym porodem :) ale za dwa -trzy tyg zaprzęgam męża ;) mam nadzieję że tego nie przeczyta :) chętnie urodzę 2 tyg przed terminem :) mam nadzieję że tak jak u Ciebie Kociak to właśnie przyspieszy :)

marul :)

Poleć forum