reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czesto sie kochacie?

Jak w temacie


  • Wszystkich głosujących
    461
karoliina tylko my wcale nie przesawalismy tylko wted jak krwawilam ale to bylo na poczatku ciazy
zycze ci powodzenia aby twoj plan sie udal :) moja coreczka ma 1,5 misiaca a tesknie za jej pobytem w moim woreczku :) (juz nawet myslalam nad 2 ale za wczesnie )
 
reklama
Kociak pisze:
juz nawet myslalam nad 2 ale za wczesnie

no właśnie mi też się podobało jak Maja była w środku, teraz wydaje mi się to dziwne. lekarz zalecił mi współżycie przed porodem (a wcześniej zabraniał bo szyjka macicy się obnizała) w koncu stwierdzilismy że trzeba małej przetrzeć szlaki i sie urodziła -2 dni przed terminem
 
marul nie jestes sam tylko ze na to co moj ma to i tak jeszcze mu malo a ja dopiero ponad 1.5 miesiaca temu urodzilam dziecko ::) ::) ::)
 
czasami facet nie potrafi zrozimiec ze sie nie ma sily
przytulenie musi oznaczac ze chce a czasmi to ma sie dosc i chcialo by sie powiedziec wes te lapska
najczesciej moglo by sie to skonczyc powazna wojenka
a nawet przy moim szczesciu wyniusl by sie do swojej mamy :)
 
reklama
Do góry