reklama

Jak długo "czemu"?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Magda77_77, 3 Listopad 2005.

1. Magda77_77

Magda77_77 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co drugim słowem mojego syna jest "czemu?" Najczęściej sa to pytania zupełnie bez sensu, a moje odpowiedzi wywołują kolejne "czemu?". trwa to juz miesiąc i chcwilami nie mma juz cierpliwości. :-[
    jak długo ten etap trwał u waszych dzieci?

2. minozka

minozka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Po raz pierwszy przez jakies dwa miesiące, potem zrobił sie spokój a od dwóch tygodni jest z powrotem "a dlaczemu"? Bywa tak, że się zapętlamy w pytaniach i odpowiedziach. I mam wrażenie że czasem nie słucha co odpowiadam.

Czasami jak słyszę kolejne np."a dlaczemu jest długie?" to ja zadaje pytanie "ciekawe dlaczego to jest długie? jak sądzisz?" no i zmuszam Emilkę do myślenia"

3. reklama
  4. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tez jestem ciekawa moj ma 15miesiecy i od jakiegoś czasu mówi cioto i pokazuje palcem i tak moze przez kilka godzin non stop

5. Magda77_77

Magda77_77 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale "cioto" jeszcze nie jest takie złe, bo łatwiej wytłumaczyć. Co można odpowiedzieć na pytanie "czemu wiatr nie ma buzi?" Niemniej tak wczesne pytania chyba niezadobrze rokują na przyszłość. :p

6. mila1

mila1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje maleństwo też miało taki etap że cały czas pytało "czemu" trwało to pare tygodni no może ok 2 miesięcy ale teraz mu przeszło

Poleć forum