reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak długo "czemu"?

Magda77_77

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Co drugim słowem mojego syna jest "czemu?" Najczęściej sa to pytania zupełnie bez sensu, a moje odpowiedzi wywołują kolejne "czemu?". trwa to juz miesiąc i chcwilami nie mma juz cierpliwości. :-[
jak długo ten etap trwał u waszych dzieci?

reklama

minozka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Po raz pierwszy przez jakies dwa miesiące, potem zrobił sie spokój a od dwóch tygodni jest z powrotem "a dlaczemu"? Bywa tak, że się zapętlamy w pytaniach i odpowiedziach. I mam wrażenie że czasem nie słucha co odpowiadam.

Czasami jak słyszę kolejne np."a dlaczemu jest długie?" to ja zadaje pytanie "ciekawe dlaczego to jest długie? jak sądzisz?" no i zmuszam Emilkę do myślenia"

monika1313m

Rozwiązania
0
tez jestem ciekawa moj ma 15miesiecy i od jakiegoś czasu mówi cioto i pokazuje palcem i tak moze przez kilka godzin non stop

Magda77_77

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale "cioto" jeszcze nie jest takie złe, bo łatwiej wytłumaczyć. Co można odpowiedzieć na pytanie "czemu wiatr nie ma buzi?" Niemniej tak wczesne pytania chyba niezadobrze rokują na przyszłość. :p

mila1

Rozwiązania
0
Moje maleństwo też miało taki etap że cały czas pytało "czemu" trwało to pare tygodni no może ok 2 miesięcy ale teraz mu przeszło

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry