reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

reklama
Elżbietko...Czekamy...czekamy... ;)
Tym bardziej że z tego co kojarzę miałaś śluzik płodny... ;D więc...???
 
Czasami starania trwają bardzo długo, szuka się przyczyny dlaczego nie wychodzi. Tak było w naszym przypadku, lekarze mówili że wszystko w porządku a tu mijały kolejne miesiące i nic. Trwało to prawie dwa i pól roku...... i wiecie co w momencie w którym bym się najmniej spodziewała, kiedy sobie odpuściłam na chwilę i odłożyłam starania na óźniej okazało się że jestem w CIĄŻY!!! To już 27 tydzień i jest wspaniale. Okazuje się że czasami kiedy chce się zbyt mocno to działa odwrotnie i staje się przxeszkodą...... a i jeszcze rada dla przyszłych mamuś JAK NAJMNIEJ STRESÓW bo niewątpliwą prawdą jest że zestresowany organizm broni się przed obciążeniem jakim niestety jest dla niego ciąża.
Życzę wszystkim starającym się powodzenia, trzymam kciuki :laugh:
 
Elżbietko mam nadzieję że skoro znacie przyczynę to tylko kwestia czasu i na teście pojawią się upragnione dwie kreseczki, wiem jakie to uczucie czekać na nie i dowiedziałam sie jak to jest wreszcie się doczekać czego i Tobie i wszystkim spragnionym dzidzi z całego serca życzę!!!! :)
 
reklama
Do góry