reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

reklama
my zaczęliśmy starać się w grudniu 2003 roku a zaszłam w ciążę dopiero około 8 września 2004 (czyli staraliśmy się 9 miesięcy) Niestety wtedy nie znałam bb i nie wiedziałam że są testy owulacyjne ;D. Mam nadzieję dziewczynki że jednak Wasza fasolka zagnieździ się w Waszych brzuszkach szybciej niż u mnie. Życzę Wam tego z całego serducha.
 
Podobno 2006 ma być bardzo płodnym rokiem! Zobczymy! A jak na razie mija 11 miesiąc od pierwszego starania choć były wymuszone przerwy. No cóż mam nadzieję, że to już ostatni raz i tym razem zobaczę dwie kreski.
 
Oj Elżbietko mam nadzieję, że tak będzie! Musi i zostaniemy wrześniowymi mamami! Ja tym razem brałam Clostilberyt przez pięć dni, cykl był monitorowany, pęcherzyk był, przytulanko było w czasie właściwy tera dufaston! Gdyby się znowu nie udało to by był już wyjątkowy pech!
 
reklama
Do góry