reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

reklama
ja też się przyłączam-czuję to w kościach a jutro będę miała (mam nadzieję) dowód ;) papapa idę lulu spać.
Kolorowych snów
 
witam
my sie staramy od dwoch miesiecy...ale jak narazie nic......najlepsze jest to ze jak sie kiedys nie chcialo zajsc w ciaze to wydawalo sie ze ciagle ma sie dni plodne ...a jak teraz wszystko sie odwrocilo to tych dni plodnych jest troche malo w miesiacu jak sie nie udaje to znowu trzeba czekac CALY MIESIAC :-[
 
MY STARAMY SIE PIERWSZY CYKL...WCZESNIEJ STARALISMY SIE 6 MIESIECY ALE TAKZE NASZE SZCZESCIE NIETRWALO DLUGO...DZIS JESTESMY LEPIEJ PRZYGOTOWANI I PELNI NADZIEJI!!TYM RAZEM NAPEWNO SIE UDA!!!
 
Witam my staramy sie ponad 1 rok :( i nic !! najwiekrza nadzieje mamy ze cos uda sie w wakacje.Czasem mysle ze moze to dlatego ze nam zalezy za bardzo.Najgorsze jest to ze moja przyjacolka zaszla w ciaze i w 10 tyg. ja usunela :( straszne to ze ktos sie stara i nie moze a tuu... pozdrawiam
 
Hej Malinka! To niesprawiedliwe, że jest tyle mam ktore nie chcą dzieci!
Trzymam kciuczki żeby się wam udało!!!!
 
Izabelka-tyle dziewczyn nie chce dziecka a je ma-a te ktore pragna z calego serca -nie maja ich bo cos przeszkadza. Cieszę się słoneczko twoim szczęściem.Ale ja wątpię żebym w przyszłym roku była mamą - Dzisiaj mogę co najwyżej obchodzić swoje imieniny- a za dwa dni znowu złożę życzenia swojej mamie i wszystko znów będze szare i smutne. Powiem szczerze, że strasznie Ci zazdroszczę.Ty masz wspaniały nastrój, ja mam coraz większą depresję. Gratuluję jeszcze raz :)
 
Viwiane nie smuć się. Uwierz w plany Boga na każdą z nas przyjdzie pora-dzidzia wie kiedy ma się pojawić.
Zobaczysz wszystko będzie dobrze, tylko trzeba być cierpliwym, a to jest trudne. Ale w końcu starania i prośby zostaną wynagrodzone :) życzę Ci żeby jak najszybciej-bo choć wiem o maleństwie jakieś 1,5 godz to już mnie wypełnia czysta radość i spokój.
Trzymam kciuki i będę sie za was modlić kochane
 
reklama
Do góry