reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak odczytać test ciążowy

reklama
Cześć
Od 6 dni spóźnia mi się okres. Staramy się z mężem o dzidzie. W dzień planowanej miesiączki zrobiłam pierwszy test - wyszedł negatywny. Dziś zrobiłam drugi i pojawiła się blada druga kreska. Czy mogę być w ciąży?
Ciaza jest ,ale ja bym na bete poszla ,i zobaczyla jak rośnie
 
Ostatnio bardzo mi się miesiączka rozregulowała albo miałam 4 dni przed terminem albo 4 dni po terminie. 😔😔
U mnie te testy wychodziły jeszcze przed miesiączką, nawet 10 dni po owulacji.
Twój jest naprawdę wyraźny, mój, niezafałszowany był o połowę bledszy niż Twój 😊
Byłabym dobrej myśli na Twoim miejscu. Beta da 100% pewności, ale jak nie masz kiedy to powtórz test za 2-3 dni, kreska powinna być ciemniejsza.
 
Jak najbardziej możliwe, ze jesteś w ciąży i na to wskazują testy, możesz powtórzyć dla pewności innej firmy, albo oznaczyć betę, ale po cichu gratuluję :)
 
Dostałaś okres czy plamienia ? Bo brązowe plamienia mogą świadczyć o implantacji i to jest zupełnie normalne 🙂
Jeśli beta wyszła, to implantacja już była, bo dopiero po implantacji wytwarzany jest hormon beta hcg.
Natomiast w ciąży brązowe plamienia mogą świadczyć o zbyt niskim progesteronie, który jest potrzebny do utrzymania ciąży. Trzeba go wtedy suplementowac.
 
reklama
Jeśli beta wyszła, to implantacja już była, bo dopiero po implantacji wytwarzany jest hormon beta hcg.
Natomiast w ciąży brązowe plamienia mogą świadczyć o zbyt niskim progesteronie, który jest potrzebny do utrzymania ciąży. Trzeba go wtedy suplementowac.
Tak masz racje, mój błąd 🙂
 
Ostatnia edycja:
Do góry