reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

Wracajac do tematu dzien/noc czyli przestawianie malucha, to chyba działa. Przedwczoraj gadalismy z malą od 6ej, zasnałę po godzinie,spała i spała wiec ja wybudzilismy i mąż gawedził , pokazywał, przebierał itd az do godziny werandowania. Potem karmienie i dalismy troche czasu na sen, ledwo wybudzilismy po 3 h. Znow karmieni i pogaduchu i zasypiała Nam w kazdej pozycji, ale nie dalismy za wygrana- kapanie i gadanie na nowo. W nocy spała po 3 h z przerwa na karmienie i szybkie zasypianie było:))))))))) i tak do godziny 10ej wczoraj. WRESZCIE SIE PORZADNIE WYSPALISMY:))) Wczoraj było podobnie, wiec dziś zamierzamy kontunułowac:))
 
reklama
basiatoja kapurki jak dla mnie sa super.ja przez nie karmilam na poczatku bo mam sutki do niczego:dry:a teraz jestesmy na mm poniewaz ja na antybiotykach jestem dosc mocnych i nie moge karmic:-(maly je co 3 godz.kazali mi go budzic do jedzenia.jesli chodzi o pupe to na poczatku mial odparzona ale wietrzenie pomoglo i teraz smaruje jak jest potrzeba.kup i pierdziochow u nas nie brakuje;-)
 
Hej kobietki! Pomóżcie zaczęły się u nas problemy w brzuszkiem wczoraj.. Podałam na wieczór herbatę koperkową i w końcu młodej udało się zrobić kupę i popierdzieć sobie, ale dzisiaj od rana znowu się pręży, płacze , przez noc nie było kupy. I teraz znowu zrobić nie może., nie wiem co robić znowu poić ją herbatą, nie wiem od czego to co jadłam tylko ryż z filetem i marchewka..
Nie wiem co robić..jak jej pomóc..:((
 
kiniusia u nas ten sam problm.. pijemy herbatke, jem z umiarem, a mimo to brzuszek boli. moze to po prostu niedojrzalosc przewodu pokarmowego ktory potrzebuje czasu..
 
Kiniusia Gabi też ma problemy brzuszkowe, i to wcale nie Twoja wina, jak Betina napisała m.in. niedojrzałość przewodu pokarmowego. Co możesz zrobić, więc woda koperkowa/herbatka, noszenie na kotka, leżenie na brzuszku, masaż brzuszka, jak ma gazy można ją odgazować dzięki Windi Windi Kateter rektalny najlepszy na kolkę - to sposoby przetestowane przez Nas. Może któryś pomoże Maluszkom.
 
moje dziecie spac nie chce:confused2:zje butle,lezy sobie i sie usmiecha czasami sie zlosci. nie wiem co sie dzieje ze spac nie chce w dzien. w nocy ladnie lulal.jadl i spal.
 
Żabka ale w ciągu dnia w ogóle nie śpi odkąd się urodził ?
Może coś go rozprasza?
A może to tylko przejściowe, dziś jest tak a jutro odwrotnie, całkiem inaczej i spać będzie co chwilę.
 
powiedzcie na jakie szczepionki sie zdecydowalyscie? ja jestem zielona w tym temacie. Myslalam nad tymi skojarzonymi zeby mlodego tak wiele razy nie kłóc, ale sama nie wiem..
 
reklama
Kaniu, Betina może faktycznie macie rację i to jeszcze niedojrzały układ pokarowy..
Kaniu dziękuję za rady muszę zakupić tę wodę koprową ale ciężko ją dostać mąż był dzisiaj w 3 aptekach i w żadnej nie było..zamówiłam na allegro termofor z pestek wiśni będziemy masażyk brzuszka ciepłym termoforem robić..może ociupinkę małej ulży :sorry:
 
Do góry