reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak przedłuzyć stosunek???

reklama
marianeczka pisze:
hmmm... ja tam nie wiem, bo nie probowalam, ale z tego, co wiem to "u nich" nie trwa 2-3 minuty, tylko nawet pare godzin. a sto? to przenosnia...
Marianeczka, daruj sobie te mongolskie bajdy przekręcone jeszcze przez maszynkę zachodniego marketingu. Niedawno w telewizji mówili o jakimś małym chłopcu w Tybecie, który od 8 miesięcy nic nie je i nie pije a nawet nie oddycha, jeno siedzi w grocie i medytuje. Wierzysz ?
 
Kira25 pisze:
marianeczka... czytalam kiedys cos o tych taoistycznych "sztuczkach"... chyba bym juz wolala te 5 minut, ale konkretnie, niz te ich wymysly... ja bym przy tym usnela, wiec po co mi taki maraton w zolwim tepie?? ;-)
Haha, Kira, widzę że jak ja jesteś zwolenniczką intensywnych doznań ! :p :p :p

Jus20sto, podziel się, jaką metodę poleca twoja książka ? Wprawdzie mój partner nie ma takiego problemu ale bardzo mnie to intryguje jak to można regulować ?
W ogóle to dlaczego nie ma Szybkich Billow-Kobiet ? Chyba jako płeć jesteśmy mniej podnietliwe...
 
kiniap - masz jakis problem? DARUJ sobie swoje madre uwagi, bo chyba specem nie jestes. ja tez nie, ale staram sie byc mila i zgodnie z wlasna wiedza odpowiadac na pytania kolezanek
 
a ten argument z tybetanskim chlepcem - smieszny... moze w ogole nie nalezy wierzyc mediom, co? moze nie ma koalicji samoobrona - pis...??? moze ziemia jest plaska? moze wszyscy klamia, a my dajemy sie wkrecac? moze zyjemy w matrixie?
 
Marianeczko uśmiechnij się ! Popatrz, ja się do ciebie uśmiecham ładnie. :)
Czy wierzysz że ludzki organizm, może przeżyć bez jedzenia (no, jeszcze), picia (gorzej) i tlenu (bardzo mało prawdopodobne ;)) osiem miesięcy ?
Czy może być perpetuum mobile ? Akurat wczoraj w Teleexpresie pokazali jakiegoś faceta, który rzekomo skonstruował p.m. - podobno ładuje jednym akumulatorem dwa inne akumulatory.
I tu jest istotny problem, bo albo telewizja jest Matrixem albo szkoła, która uczy nas że perpetuum mobile jest niemożliwe, nie jest, nie było i nigdy nie będzie.
Na gruncie zaś polityki, na który raczyłaś wstąpić Matrixem jest np. Gazeta Wyborcza, która całkiem niedawno informowała jakoby premier Marcinkiewicz spotkać się miał z ultraprawicowym politykiem austriackim Heiderem. Następnego dnia okazało się, że Marcinkiewicz w ogóle nie był w Austrii ale żadne sprostowanie się nie ukazało, informacja poszła w świat.

Mediom nie należy ufać bezkrytycznie. Należy selekcjonować, korzystać z wielu źródeł, zachować postawę krytyczną. A rzeczy, które wypisuje się w książczynach typu "seks tantryczny" w ogóle już nie podlegają kategoriom madialnym, informacyjnym itd. - to czysta, zwykła komercja, zarabianie na fali uprzednio wytworzonej mody na małpiarstwo.
 
czesc dziewczyny .. :) moze moj problem wyda sie bardzo smieszny.. ale ja chcialabym spytac jak doprowadzic szybko chłopaka do orgazmu??? bo jak ja dojde ze dwa razy to on dopiero raz..?? a ja tak niechce..
on własnie wtedy dochodzi kiedy mnie wszystko zaczyna bolec??
doradzcie
 
Kasiu, po amatorsku moge ci doradzić jedynie że wydaje się że istnieją zasadniczo dwie metody. Pierwsza - nazwijmy ją: "Przed". Polega na tym że musisz go po prostu strasznie rozpalić, do tego stopnia iż kiedy się już złączycie na sposób małżeński  :laugh: to naprawdę niewiele mu będzie trzeba aby osiągnąć szczyt. Można to osiągnąć na dwa sposoby: albo subtelny, wykorzystując nastrój, bodźce wizualne (bielizna, sposób poruszania, sposób rozdziewania), słowne (zacznij mu świństwa opowiadać  :D) albo dosadny i technologiczny - za pomocą bardzo efektywnej gry wstępnej: usta, język, ręka, piersi - co tam najlepiej na niego działa.
Kiedy już będzie bardzo rozpieszczony, wszystko potoczy się szybciej. "W trakcie" musisz być dla niego kochanicą jeszcze bardziej niż byłaś dotąd.
Drugi sposób - nazwijmy go: "Po", sprowadza się do tego że myślisz tylko o sobie i przeżywasz swoją rozkosz a kiedy już się nią nasycisz dość, wykorzystując pieszczoty o których wspomniałam w metodzie "Przed" sprawiasz rozkosz mężowi. Niekoniecznie bedzie to do końca spełnienie jego marzeń jeśli bardzo ceni sobie szczytowanie w trakcie stosunku ale cóż, warunki są szczególne.
Podobno cuda (ale tego nie próbowałam, no i to rozwiązanie długofalowe) czyni uprawianie jogi, mężczyzna i kobieta potrafi wtedy zapanować całkowicie nad swoim ciałem. Można dowolnie długo, można też na zawołanie.  :p
 
reklama
najlepiej kup mu Vitasteron w dobrj aptece,jest tani a to pomaga,wiem co mówie bo brałem.Tylko ja brałem żeby jeszcze móc dłużej pomęczyć żonkę:),jej się podobało.Vitasteron działa i jest nie drogi,niech zje ze 2 opakowania są po 10 tabletek i będzie poprawa na pewno,jest to na bazie ziół i takich tam.będziesz zadowolona:)
 
Do góry