reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak przedłuzyć stosunek???

jus20sto

Matka Wariatka
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2005
Postów
1 613
Przełamałam się wczoraj i po długim poście się z mężem poprzytulailiśmy...no i się okazało że mam męża "szybkiego bila" boże jak to przeczyta będzie heca....pytanie głównie do facetów a że tu takich mało to może któraś z was miała kiedys podobny problem z połówkiem....jakieś ćwiczenia na to czy cuś...
 
reklama
jus20sto,
Szybki Bill - hehe, niezłe ;D ty to jesteś ;)
Zapytam mojego na czym i jak ;D ćwiczy bo wyniki osiąga zadawalające.. :p ;D
 
jus20sto,
Zmartwię cię ;) bo mój staruszek twierdzi, że to doświadczenie ;) ale ja myslę, że w jego przypadku to już poprostu starość ;D ;D ;D
 
Agawa no i ja sie w tym kierunku problemu doszukuję, bo zesmy ponad pół roku pościli ze wzgledu na ciążę...kiedyś jak się szalało 5 razy na dzień to i praktyka lepsza była....no ale w książce w domu juz znalazłam jak temu można zaradzić....bedziem ćwiczyć :p :p ::)
 
Just, po takiej abstynencji to normalne... Cwiczyc od razu nie musicie. Powinno wystarczyc, ze wrocicie do jakiejs "normalniejszej" czestotliwosci :-)
 
zaopatrzcie sie w ksiazke o seksie w taoizmie. oni wlasnie doskonala sztuje przedluzania stosunku. mialam kiedys taka ksiazke. nazywala sie bodaj "sto milosnych pchniec" :)
 
marianeczka... czytalam kiedys cos o tych taoistycznych "sztuczkach"... chyba bym juz wolala te 5 minut, ale konkretnie, niz te ich wymysly... ja bym przy tym usnela, wiec po co mi taki maraton w zolwim tepie?? ;-)
 
hmmm... ja tam nie wiem, bo nie probowalam, ale z tego, co wiem to "u nich" nie trwa 2-3 minuty, tylko nawet pare godzin. a sto? to przenosnia...
 
reklama
Dobrym sposobm na przedłużenie stosunk dla faceta jest tuż przed krytycznym momenciem pomysleć o teściowej tudziez spojrzeć na zdjęcie zony prezydenta (z całym szacunkiem)
 
Do góry