reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się pozbyć rozstępów???

Właśnie chciałam napisać coś o fraxelu, no ale mnie ubiegłaś. Osobiście wydaje mi się, ze to jedna z najpopularniejszych metod pozbywania się rozstępów, ale tez blizn. Zresztą wygodny sposób. Można iść do kliniki, zrobić sobie taki zabieg i po krzyku. Na stronie IQ Medica widziałam przejrzysty opis takiego zabiegu, więc jakby ktoś był zainteresowany, to warto sobie zerknąć.
 
reklama
Jeżeli chodzi o rozstępy,to moim zdaniem wszystko zależy do tego w jakim "stanie" się znajdują/ Jeżeli są białe,to mało który krem pomoże je zlikwidować.. Można co najwyżej próbować jakoś je zredukować.
 
Nic w tym dziwnego, że brak efektów. Wydawanie pieniędzy na różnego rodzaju oliwki czy kremy z serii rossman itd. reklamowane w tel. Napotkałam na bardzo ciekawy artykuł na rozstepowo.pl dzięki temu zakupiłam krem o którym opisuje kobieta i nie żałuje ani złotówki którą wydałam na zakup.
 
wiem, że walka z rozstępami nie jest wcale taka prosta, jakby się mogło wydawać, ale na pewno coś w tym kierunku trzeba robić. Wiecie kremy, żele, czy inne kosmetyki na pewno nie zaszkodzą, ale same nie są zbyt skuteczne. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, jak się pozbyć rozstępów zobaczcie sobie tutaj Pierwsza skuteczna metoda walki z rozstępami - rozstępy zabiegi metody - Kobieta bardzo ciekawy artykuł.
 
rozstępów pozbyłam się zabiegiem Carbolift - bo niestety w moim przypadku olejki czy kremy nie sprawdziły się totalnie ;/ byłam na tym zabiegu w SC Beauty Clinic w Warszawie - zabieg wykonywany urządzeniem Dual XT którym uzyskałam świetne efekty liftingu
 
Ja na swoje rozstępy, jeszcze niezbyt mocno widoczne, ale jednak próbuję obecnie szczotkowania ciała. Bałam się, że będzie to bolesne, ale okazało się, że nawet twarda szczotka jest całkiem przyjemna i można zrobić sobie szybki fajny masaż pobudzający ukrwienie. Ja takie szczotkowanie robię na sucho przed kąpielą i jestem bardzo zadowolona, bo mam wrażenie, że rozstępy są mniej widoczne, a cała skóra bardziej jędrna i gładka. to dopiero początek mojej drogi, więc nie wiem jak szczotkowanie sprawdzi się na dłuższą metę i czy przyniesie efekty w przypadku bardziej widocznych rozstępów, ale jest to zdecydowanie mniej inwazyjne niż laser, więc czemu nie spróbować :)
 
Póki ich nie ma to można smarować, kremować itd.
Ja od początku ciąży codziennie smaruję brzuch , biodra, boczki i odpukać rozstępów nie ma ( dziś 27+3 ) .
Natomiast olałam cycki i rozstępy zauważyłam za późno, gdy były białe.
Białe rozstępy to już przekichana bajka, bo zmiany są już trwałe.
Zostają zabiegi kosmetyczno - chirurgiczne , które akurat ja mam w nosie .

Ogólnie trzeba działać póki ich nie ma.
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry