reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

łatwo się mówi wylicz deficyt, jedz regularnie, sciagnij aplikacje.. no niestety przy trojce malych dzieci, obowiazkach domowych i pracy gdy maz za granica nie jest latwo zorganizowac sobie dobry zdrowy posilek. wiele razy mi sie zdarza ze jem sniadanie o 12 albo o 14 pierwszy posilek bo zabiegana ciagle nie mam poprostu czasu zjesc. takie gotow cateringi czy wlasnie koktajle byly by dizym ulatwieniem dla mnie dlatego szukam sprawdzonej firmy
Catering jest spoko sprawa jeśli jest zbalansowany i ma dobrze dobrana kaloryczność. Koktajle odchudzające natomiast są bez sensu, nie po to człowiek ma zeby do przezuwania jedzenia, żeby żywić się płynami. Ponadto w koktajlach zwykle brakuje odpowiedniej podaży białka i tłuszczy, a pamiętajmy że dieta codzienna ma być nie tylko dla ciała, ale też dla mózgu chociażby, żeby nam szare komórki nie pouciekały :)
 
reklama
Szybkie odchudzanie jest totalnie bez sensu. Wycieńcza organizm. Jeśli już nawet uda Wam sie schudnąć to grozi Wam w krótkim czasie efekt jojo. Można przytyć o wiele wiecej i o wiele szybciej niż wcześniej.

Dlatego też warto jest odchudzać się racjonalnie. A nawet jeśli zostanie jakiś cellulit, to dobrze jest wziąc pod uwagę wybranie się na zabieg.
 
Ostatnia edycja:
Pewnie, że da się szybko schudnąć, tylko bolączką jestem potem efekt jo-jo. Kiedyś szybko schudłam, a po paru tygodniach 7 kg na plusie. Teraz odchudzam się z głową. Zapisałam się do dietetyka, ćwiczyłam, a ze względu na trwającą pandemię i ciągle zamknięte siłownie zdecydowałam się na zabieg modelujący sylwetkę - ondę. Z resztą robiłam w go w Krakowie w klinice Vesuna. Jakby któraś byłą chętna to tutaj możeciecie sobie o nim poczytać - Link do: 3 sposoby na ujędrnienie skóry brzucha po odchudzaniu | Vesuna . Efekty są super, ale wiadomo, sam zabieg to połowa sukcesu i zawsze trzeba o tym pamiętać.
 
Ściągnij aplikację fitatu i licz kalorie. Nie schudniesz bez deficytu kalorii. Zdrowa dieta nie jest droga. Zresztą możesz jeść wszystko, ważne, żeby trzymać deficyt. Ćwicz w domu. Ruszaj się jak najwięcej. Ja po porodzie codziennie chodziłam na spacery. Zaczynałam od 2-3km a później standardem codziennie było 10 a czasami nawet 20 km.

Poza tym pomogla mi elktrostymulacja. Chodziłam na ems w Krakowie tutaj: Link do: Trening EMS Kraków, trening personalny - Studio IN TIME
 
Ostatnia edycja:
Do góry