reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

Dzięki dzieczyny muszę sobie ponotować nazwy firm i kremów i jutro zmolestować męża żeby mnie gdzieś dalej zawiózł na zakupy :lol:
pozdrawiam
beata
 
reklama
Giza dziękuję, jeden z tych sklepów jest blisko mnie i na pewno się tam wybiorę, bo staniki ju z cisną, oj cisną :)

Dziewczyny, na rozstępy rczej nie ma rady, to sprawa genów. Ja mam już rozstępy z okresu dojrzeawnia (małe na biodrach), więc pewnie i teraz bedę miała. Ale oczywiscie smarować trza, bedą mniejsze:) Kupiłam mustelę i ruszam do działa, bo do tej pory uzywałam tylko balsam ujedrniający.
 
a napiszcie mi od kiedy mozna używać takich kremó?słyszałam że od 3 m-ca? a wcześniej szkodzą?jak to jest?
ja jak narazie nie tyję specjalnie, choć czuję że to tuż tuz iboję się takiego nagłego bum, bo wtedy rozstępy pewne.napiszcie co i jak i od kiedy, a jutro pędzę do sklepu po kremik. dzięki i pozdrawiam.
 
BETA Fissan spokojnie można używać do piersi, dopóki nie zaczniesz karmić. Faktycznie, zapach ma nie za specjalny, a już mojego męża drażni strasznie, więc staram się odpowiednio wcześniej wysmarować, żeby się wchłonął i go nie denerwował. Ale, w moim przypadku, i mojej bratowej, która go poleciła, jest - odpukać - skuteczny. Dobrze natłuszcza, nawilża, rozstępów na razie nie mam (23 tydzień, brzuch duży), choć może rzeczywiście wszystko tkwi w genach. :?: W dziale forum o urodzie jest dyskusja o rozstępach, tam podałam link do jakiejś strony, bodajże z Gazety, gdzie pisali o wpływie diety na rozstępy, warto zajrzeć.
A tak na marginesie, to mój brzusio był dobrze widoczny około 14 tyg, a teraz to nawet w kurtce zimowej widać!
 
a czy ktora slyszala o firmie Galenic? Kiedys znalazlam to w sklepie, bylo calkiem drogie. Ale teraz nie wiem co lepsze, czy mustela czy galenic [tam tez jest seria dla kobiet w ciąży]
 
Stosuję ten Fissan i widzę dużą poprawę jeśli chodzi o piersi :lol:, znalazłam tę Mustellę, specjalna do piersi kosztowała 88zł (małe opakowanie) a taka do wszystkiego 115zł, sprzedawczyni zapewniała mnie że jest wydajna, ale na razie nie stać mnie na taki jednorazowy wydatek dlatego pozostanę przy Fissanie (18zł), nawet chyba się już przyzwycziłam do zapachu, zresztą od czasu do czasu posmaruję się kremem nawilżającym nivea soft, to trochę łagodzi zapach.
pozdrawiam
beata
 
a ja stosuje oliwe z oliwek tak mi poradzila ginekolog i moja kolezanka, ktora juz rodzila i nie ma zadnego rozstepa. :D to jest najbardziej naturalna metoda, nie posiada zadnych toksyn, szybko sie wchlania 8)
 
Kremy dla kobiet w ciązy zazwyczaj nie zawierają toksyn. A koleżanka może po prostu nie miałą skłonności do rozstępów.
 
Anonim pisze:
a ja stosuje oliwe z oliwek tak mi poradzila ginekolog i moja kolezanka, ktora juz rodzila i nie ma zadnego rozstepa. :D to jest najbardziej naturalna metoda, nie posiada zadnych toksyn, szybko sie wchlania 8)

Ja zaczęłam stosować oliwkę na początku, bo też myślałam że najlepsza, a po kilku tygodniach zaczęła mi się robić potwornie sucha i chropowata skóra na brzuchu, nie wiedziałam co się dzieje ale na innym forum jedna dziewczyna powiedziała mi że niektórzy mają uczulenie na wszelkie oliwki, odstawiłam oliwkę i zaczęłam stosować fissan na przemiennie z kremem nawilżającym i skórę mam z powrotem gładziutką :lol:. Dlatego chyba tpo nie jest taki idealny kosmetyk dla wszystkich?
pozdrawiam
Beata
 
reklama
Jeśli chodzi o krem na rozstępy, to BARDZO polecam Fissan. Stosowałam go od 4 miesiąca- kazdego dnia, po kąpieli : na brzuch i piersi, ruchami od dołu ku górze. Nie mam żadnych rozstępów. Pozdrawiam, Barbara.
 
Do góry