reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

jak tam nasza waga??

reklama
ja mam w obowodzie 93, ale skóra już napięta jak na bębenku. Dziewczyny jak dodajecie tą metryczkę na dole?? i jak dodać zdjęcie albo obrazek do profilu??
 
ale jestem sprytna - nie skasowalam poczatku i mi napis wyskoczyl. jeszcze raz:
url=http://www.glitteryourway.com
 itd
 
Agus a co chcesz napisac ? sprawdz tez czy miesci Ci sie caly link ,... w podpisie mamy tylko okreslona liczbe znakow .. bez sensu ;)
 
reklama
Do góry