reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest po cesarce??

zobaczymy jak jutro bedzie ze mna. biorac pos uwage moja kondycje,to kiepsko to widze ;D ale co tam,tzreba sie zabrac za siebie ;D diablica2podziwiam brak zakwasow ;D
 
reklama
nie martw się.... zakwasy przedemną.... poprostu jeszcze nie miałm okazji na dłużej usiąść



olozb1rv.jpg
 
moje brzuszki padly :( .przepraszam,zawiodlam :-[ postanowilam sie dzisiaj poprawic (wlasnie zjadlam talerz frytek)
 
Ja dziś zrobiłam tylko 2 razy po 10 brzuszków bo jednak zakwasy mam... więc zrobiłam je żeby zakwasy "podleczyć".... łydki teżmnie bolą.... ale jak zakwasy miną mam nadzięję że zapał mi nie minie ;D ;D ;D



olozb1rv.jpg
 
Ja dziś na 10 kończę bo i nogi i brzuch mnie potwornie boli a robić pewne rzeczy muszę... oj boli... ale mam nadzieję że przejdzie i wrócę do aktywniejszych ćwiczeń.... ;D ;D ;D



olozb1rv.jpg
 
Mnie już prawie wogóle nie boli, no chyba ze bardzo sie przezwigam. Bardziej mnie ten szew swedzi.
 
mnie też już dawno nic nieboli <nielicząc mojego głupiego odpału pare dni temu jak chciałam sama przenosić tapczan > to wtedy mnie zabolało ..połozyłam sie na pare godzin i przeszło.
Ja miałam przerombane z blizną bo mi pare szwów poszło pare dni po cesarce i dłużej sie goiłam ale teraz jest wszytko gicio :)
 
reklama
Witajcie!
Ja tu u was pierwszy raz, jestesm wrzenowka ale po cc wiec postanowilam u was cos napisac. Mnie po bolalo gdzies przez trzy tygodnir jak milam jakis wysileknp, dluzszy spacer. A teraz ju nic nie odczuwam- tylko to sadelko wiszace mi pod pempkiem ::) ::)
musze za niego sie wziasc z kopyta ( sybko) bo juz sily nie mam do niego.
Jedna z was pisala o skakance- fajny pomysl. Ja chcialm kupic jakis sprzed do cqwiczen ake wsztystko drobie ale skaknka nie wiec jutro bedzie ja zakupic
ZACZYNAM SKAKC!!
 
Do góry