reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak ubrać maluszka na wyjście ze szpitala?

Ela79

Początkująca w BB
Miasto
Tychy
Rozwiązania
0
Witam lutowe Mamy :)
Zastanawiam się w co ubrać takiego noworodka w te zimowe dni. Co planujecie?

reklama

claudia85

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Ja planuje tak...Pampersik, body długi rękaw, rajtuzki, pajacyk gruby (frotte), skarpetki i na to kombinezon ( mam 2-częsciowy...kurtka i taki jakby śpiworek) czapka i do fotelika...a fotelik przykryje kocem i do samochodu.....smoczek zeby maluch nie oddychal przez buzie i koniecznie krem na zime na policzki :-)

margoz

Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
a ja planuję: body z długim rękawkiem, pajacyk, dresik 2-częściowy ciepły, skarpeteczki, kombinezon, czapeczka, do fotelika pod kocyk i przykrycie takie fotelikowe, no i oczywiście krem na buźkę

Karolina1983a

podwójna mamusia ;)
Miasto
Kalisz
Rozwiązania
0
Kaftanik, śpiochy, może pajacyk (ale przy wielkim mrozie), czapeczka, kombinezon.
W foteliku przykryję małą kocykiem a na dworze buźkę pieluchą tetrową.

crazy mama

Miasto
za wielka woda
Rozwiązania
0
ja plauje bodziaka,pajacyka czapeczke zimowy kombinezon i do tego mam spiwor to koszyka taki ocieplany.Narazie tyle a jakby cos to tatus zawsze dowiezie ;)

vikiigus

mama VIKTORII i KUBY:)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
ja plauje bodziaka,pajacyka czapeczke zimowy kombinezon i do tego mam spiwor to koszyka taki ocieplany.Narazie tyle a jakby cos to tatus zawsze dowiezie ;)
ja chcę identycznie - tylko chciałam kupić jakiegos fajnego pajacyka i jakos nie mogę nic znaleźć - a chciałabym ,żeby to było coś wyjatkowego - najlepiej z porządnego weluru - dla Kuby miałam taki uroczy - i aż żałuje ,że wydałam :(((

ligotka

Miasto
Siemianowice Śląskie
Rozwiązania
0
no wlasnie ja tez tak samo, body z długim rekawem, mam takiego welurkowego pajacyka, na to kombinezon, do fotelika i okryjemy go kocykiem ;) tylko czapusi nadal szukam ;)

krysiaczek86

Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
a ja jeszcze nie wiem. Dostałam pełno ubranek od kuzynki, ale na wyjście ze szpitala chcę miec coś nowego i moja mama powiedziała, że coś kupi :) Także chyba zostanie to dla mnie tajemnicą do końca, bo mama nie chciała powiedziec co planuje kupic...
Wiem jedynie w jakim kombinezonie będzie, a jutro idę kupic czapeczkę ;-)

majusia221

Rozwiązania
0
Ja myślę nad bodami z krótkim rękawem na to kaftanik i śpiochy bo mam takie fajne ciepłe, kombinezon, czapeczka (nie wiem jeszcze czy będę kupować, wszystko zależy od tego czy ta pożyczona po Gabi wróci do mnie), kocyk i pieluszka tetrowa na twarz na dworze.

reklama

PacyŚka

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Zobaczyłam ten wątek i się przeraziłam, bo skoro już planujemy, a niektóre z Was dokładnie wiedzą, w co ubiorą Maluszka to znaczy, że już jest bardzo blisko :) Czas mija... Ja pewnie swojego Małego ubiorę podobnie, bo co tu kombinować :) Mam tylko pytanie: jedne z was piszą o kremach na buźkę inne o pieluszce tetrowej i już zgłupiałam :) Co lepiej? Jakie są za i przeciw jednemu i drugiemu? :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry