reklama

Jak ubrać maluszka na wyjście ze szpitala?

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez Ela79, 30 Listopad 2010.

1. Ela79

Ela79 Zaciekawiona BB

Witam lutowe Mamy :)
    Zastanawiam się w co ubrać takiego noworodka w te zimowe dni. Co planujecie?

2. claudia85

claudia85 Fanka BB :)

Ja planuje tak...Pampersik, body długi rękaw, rajtuzki, pajacyk gruby (frotte), skarpetki i na to kombinezon ( mam 2-częsciowy...kurtka i taki jakby śpiworek) czapka i do fotelika...a fotelik przykryje kocem i do samochodu.....smoczek zeby maluch nie oddychal przez buzie i koniecznie krem na zime na policzki :-)

3. reklama
  4. margoz

margoz Fanka BB :)

a ja planuję: body z długim rękawkiem, pajacyk, dresik 2-częściowy ciepły, skarpeteczki, kombinezon, czapeczka, do fotelika pod kocyk i przykrycie takie fotelikowe, no i oczywiście krem na buźkę

5. Karolina1983a

Karolina1983a podwójna mamusia ;)

Kaftanik, śpiochy, może pajacyk (ale przy wielkim mrozie), czapeczka, kombinezon.
    W foteliku przykryję małą kocykiem a na dworze buźkę pieluchą tetrową.

6. crazy mama

crazy mama Fanka BB :)

ja plauje bodziaka,pajacyka czapeczke zimowy kombinezon i do tego mam spiwor to koszyka taki ocieplany.Narazie tyle a jakby cos to tatus zawsze dowiezie ;)

7. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

ja chcę identycznie - tylko chciałam kupić jakiegos fajnego pajacyka i jakos nie mogę nic znaleźć - a chciałabym ,żeby to było coś wyjatkowego - najlepiej z porządnego weluru - dla Kuby miałam taki uroczy - i aż żałuje ,że wydałam :(((

8. ligotka

ligotka Fanka BB :)

no wlasnie ja tez tak samo, body z długim rekawem, mam takiego welurkowego pajacyka, na to kombinezon, do fotelika i okryjemy go kocykiem ;) tylko czapusi nadal szukam ;)

9. krysiaczek86

krysiaczek86 Fanka BB :)

a ja jeszcze nie wiem. Dostałam pełno ubranek od kuzynki, ale na wyjście ze szpitala chcę miec coś nowego i moja mama powiedziała, że coś kupi :) Także chyba zostanie to dla mnie tajemnicą do końca, bo mama nie chciała powiedziec co planuje kupic...
    Wiem jedynie w jakim kombinezonie będzie, a jutro idę kupic czapeczkę ;-)

10. reklama
  11. majusia221

majusia221 Fanka BB :)

Ja myślę nad bodami z krótkim rękawem na to kaftanik i śpiochy bo mam takie fajne ciepłe, kombinezon, czapeczka (nie wiem jeszcze czy będę kupować, wszystko zależy od tego czy ta pożyczona po Gabi wróci do mnie), kocyk i pieluszka tetrowa na twarz na dworze.

12. PacyŚka

PacyŚka Fanka BB :)

Zobaczyłam ten wątek i się przeraziłam, bo skoro już planujemy, a niektóre z Was dokładnie wiedzą, w co ubiorą Maluszka to znaczy, że już jest bardzo blisko :) Czas mija... Ja pewnie swojego Małego ubiorę podobnie, bo co tu kombinować :) Mam tylko pytanie: jedne z was piszą o kremach na buźkę inne o pieluszce tetrowej i już zgłupiałam :) Co lepiej? Jakie są za i przeciw jednemu i drugiemu? :)

Poleć forum