reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ubrać noworodka

reklama
Ja wychodziłam ze szpitala z córeczką 30 kwietnia w zeszłym roku. Była ubrana w body z długim rękawem, skarpetki, spodenki, czapeczke i bluzę. Możesz ewentualnie narzucić na maluszka kocyk :)
 
Hej dziewczyny, jak najlepiej ubrać noworodka na wyjście ze szpitala w okolicach końca kwietnia/początku maja?
a to zależy od pogody ;) przełom kwietnia i maja może już być bardzo ciepły, ale też bywał dość zimny. na pewno warto mieć przygotowane body z długim rękawem, półśpioszki lub pajacyk, czapeczkę. jakiś kocyk też może się przydać. jak będzie chłodniej to można dołożyć sweterek. ogólnie takie maluszki ubiera się jedną warstwę więcej niż siebie
 
Ja bym założyła taki niezbyt gruby polarowy kombinezonik. Zależy od pogody może być bardzo zimno lub dość ciepło
 
Trudne pytanie, bo może być bardzo ciepło jak i może sypać śnieg. No i co masz dla dziecka do ubrania. Ja np. bardzo lubię śpioszki, do tego body z długim rękawem, na to jakiś sweterek i w becik, kocham dzieci w becikach (ale nie takich typowo do chrztu). I przy średniej temperaturze tego przełomu tak bym dziecko ubrała, do tego naturalnie czapeczka i jakiś kocyk, w razie wu.
 
Do góry