reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wprowadzić zmianę mleka

reklama
ja zmienialam tak ze 4 razy stare i 1 raz nowe, na drugi dzien 3 razy stare i 2 razy nowe i tak az calkiem wyeliminowalam stare:) ja karmie bebilonem, a bardzo tez dziewczyny chwala nan
 
Każde dziecko jest inne i trzeba próbować. Córa wychowana na Bebiku i nic nie było do tego herbatka koperkowa hippa. A mały już np. herbatka hipp koperkowa działała odwrotnie.
 
Ciężąrówka ja nie wiem czy akurat NAN będzie dobrym wyborem przy jej kłopotach z kupką.On zawiera dużo żelaza i przez to dzieci mają problemy z kupką,. A może Bebilon Comfort?
 
cześć, jeśli chodzi o bebiko, to mieliśmy bardzo przykre doświadczenia, młody dostał ogromnych plam czerwonych na nóżkach i rączkach, były problemy z kupą, z brzuszkiem, kolki itd.. teraz już jest byku, ale pije Bebilon4 i jest wszystko ok. Niestety skład i jakość mleka bebiko widocznie uległy zmianie od czasu gdy Ty i siostra byłyście małe.
Polecam sposób z mieszaniem mleka "starego" z nowym, miarka na miarkę i w ciągu tygodnia zmienicie mleko bez szoku dla brzuszka.
PS. śliczna jest Twoja córa.
Powodzenia!
 
Witam ;) wiem ze to dosc stary temat, ale ciekawi mjie jak skonczyka sie historia z kupka.. my wlasnie mamy ten sam problem i nie wiem juz co robic.. a brak nowych postow na ten temat.. bardzo bylabym wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam
 
Agusienka, a ile ma Twoja pociecha? Moja ma 7,5 miesiąca i też mam ogromny problem z kupą... Daję jej suszoną śliwkę, jabłka, dużo wody pije, a i tak kupa twarda i nie może wydusić :/ byłam na bebiko 2, teraz dalej bebiko, ale to z dodatkiem NutriFlor na jelita. Dalej żadnych zmian. Myślę żeby całkiem nowe mleko wprowadzić, ale za bardzo nie mam pomysły jakie... Na początku miałam Beblion, ale mała nie chciała go pić.
 
reklama
Moj maluszek skonczyl tydzien temu 3 miesiace. Tyle ze my mamy inny problem bo maly nie moze zrobic rzadkiej kupki.. mieszkam w niemczech i podawalam mu aptamil pre to chyba odpowiednik polskiego bebilinu. Teraz wprowadzam humana comfirt bo podejrzewam ze maly laktozy nie tolerujetoleruje.. w srode do lekarza ide to moze dowiem sie cos wiecej.. ja na twoim miejscu wrocilabymwrocilabym do bebilin. Bardzo ladne kupki sa po nim. Moj tez nie chcial nowego mleka szczegolnie ze te z mniejsza iloscia laktozy sa gorzkie i brzydko pachna. I normalnie podaje stare mleko tylko 1 miarje zastepuje nowym mlekuem i tak 2 dni. I nastepnie zwiekszamy ilosc nowego mleka. Moze w ten sposob sie uda. Ja dopiero drugi dzien z 1 miarka nowego stosuje. Na razie pije.. cos tam widac ze mu nie pasuje ale pije ;) zibaczymy jak dalej bedzie ;)
 
Do góry