reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wrócić do płaskiego brzucha po ciazy ?

pauliiii84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2015
Postów
50
Jaki jest dobry sposób na zrzucenie brzucha, jestem po cerasrce karmie piersią ale dalej nie jestem w stanie ćwiczyć ..
Macie jakiś dobry pomysł :) ?
 
reklama
Bielizna wyszczuplająca :-D Daj sobie czas, gdy już będziesz w formie to zacznij ćwiczenia. No samo nic nie znika, a na pewno nie na 'pstryk' ;-)
 
Podobno pas poporodowy pomaga, tylko nosic go krotko po jakies pol h ze dwa razy w ciagu dnia. Ja pozytywnych akutkow po zdjeciu rakowego nie widziałam.:rofl2: U mnie 8 miesięcy minęło po cc i dopiero teraz mam czas, siłę i motywację na ćwiczenia. Brzucha trochę zostało. Jak się źle ubiorę to wyglądam jakbym w ciąży była. :-D
 
Jeżeli tak mówisz to sobie kupię, bo słyszałam ze po cesarce nie powinno sie niby uciskać .. a znowu babcia mi mówiła ze jak dużo dzwigam a jestem miesiac po cesarce to tym bardziej powinnam sie uciskac zeby nic sie nie stało ..
 
Ja po 6,5 miesiącach mogę powiedziec ze wróciłam do formy. Troszkę skóry rozciągniętej zostało, ale co się dziwić jak przytyłam ok 25 kg. Ja polecam się gimnastykować z maleństwem z czasem oczywiście, mój jest tak rozbrykany, że nie daję mu rady już, on jest wszędzie,( oczywiście siedząc mi na rękach, przez ząbkowanie się przyzwyczaił) a jest co nosić prawie 11 kg:angry:zawsze aktywnie czas z nim spędzałam i jest taki efekt, ponoć rzadko spotykany, jak znajomi mi mówią :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PAULI z pasem taki minus, że ponoć rozleniwia mięśnie brzucha,więc ja krótko go nosiłam.
Póki co to możesz masować skórę brzucha żeby ją ujędrnić.

ANDŻELIKA potwierdzam, że po cc ciężko wciągnąć brzuch. Zależy to też od figury, bo np moja kuzynka ur 2 dzieci cc i brzuch jej właśnie tak koło pół roku robił się płaski. Ja zawsze miałam leki brzuszek to i teraz zostało :)
 
Do góry